Děti vás v tom nenechají!

Rodiče si občas přejí, obzvláště když jsou děti v pubertě, aby jejich ratolesti už konečně vylétly z hnízda. A když ten toužebně očekávaný okamžik konečně nastane, najednou si uvědomí, že jsou v prázdném bytě osamělí.

Zdena je elegantní dáma ve středním věku. Bydlí sama v pěkném městském bytě. Dcera studuje, starší syn už pracuje. Oba ale trvale žijí v jiných městech. Oběma tedy přispěla na koupi prvního auta, aby za ní pravidelně dojížděly.


"Děti jsou už dospělé, ale pořád si máme co říct a rádi se scházíme,“ říká Zdena. Nejen z toho důvodu jsou pro ně auta nezbytností.


Kamarádka Zdeny nedávno přišla s tím, že přešla se svým autem k DIRECT Pojišťovně a získala 2 měsíce povinného ručení zdarma. "Ze začátku jsem tomu nevěřila, protože původní pojišťovnu jsem pro všechna auta vybírala já,“ dodává Zdena. Především ji zajímalo, jestli DIRECT nabízí řešení i pro její rodinu. Produkt Moje flotila ji nadchnul, umožňuje totiž automaticky získat slevu na další pojistnou smlouvu, kterou uzavřete. "Moje flotila oslovila i mého syna, který všechna tři naše auta k DIRECTu převedl. Výhody flotily sice nejde kombinovat s akcí 2 měsíce zdarma, ale i tak jsme s dětmi získali na druhé a třetí auto srovnatelnou slevu,“ dodává Zdena.

 

Teď má skvělé podmínky za výhodnější cenu, než platila u předchozí pojišťovny. "Podle nějakého nezávislého průzkumu změnou pojišťovny ušetří 71 % řidičů. Řekla jsem si, že je načase změnit pojišťovnu,“ usmívá se Zdena.
 

Komerční článek