Nová služba

FINANČNÍ RÁDCE: Ušetřete s našimi kalkulačkami

Peníze
Zdroj: Mediafax
Chcete ušetřit? Poradíme vám jak.

Správným výběrem finančního nebo energetického produktu můžete ušetřit desetitisíce korun ročně. Proto jsme pro vás připravili FINANČNÍHO RÁDCE, který vám pomůže se snadno zorientovat v množství nabídek. Snadno si tak porovnáte a vyberete tu službu, která je právě pro vás ta nejúspornější.

Finanční rádce vám poskytne objektivní srovnání služeb na trhu finančních produktů, energií a pojištění. To vše bez obcházení bank a zdlouhavého porovnávání nabídek.

 

Kalkulačky Finančního rádce vám rychle a názorně odhalí, kde se dá ušetřit.


Porovnávat produkty můžete na Finančním rádci v těchto oblastech:
 

Energetika


Věděli jste, že např. na plynu můžete správným výběrem dodavatele ušetřit až 8000 Kč ročně? Na elektřině pak přibližně 2500 Kč. Porovnejte si, třeba jen pro zajímavost, zda byste i vy nemohli přeci jen platit za energie méně.

 

Půjčky


Finanční rádce srovnává i finanční produkty. Hledáte-li výhodnou půjčku, Finanční rádce vám může ušetřit mnoho času s vyhledáváním té správné nabídky. Nemusíte obcházek pobočky jednotlivých bank. Úrokové sazby a další podmínky půjček si můžete porovnat a zhodnotit nyní i z pohodlí domova.

 

Hypotéky
 

Blíží se vám nyní datum fixace již sjednaného úvěru nebo hledáte vhodnou hypotéku? Na Finančním rádci si můžete porovnat i nabídky hypoték. Průměrná úroková sazba se aktuálně pohybuje kolem 3,17%. Jaký úrok máte nyní vy? Podívejte se, zda nemůžete odlehčit svému rodinnému rozpočtu i v této položce.U hypoték můžete ušetřit opravdu velké peníze za rok. Roční úspora se může vyšplhat až na 18 000 Kč.

 

Kreditní karty
 

Žijeme v době, kdy jsme zvyklí mít stále určitou finanční rezervu po ruce a běžnou součástí našeho života se staly kreditní karty. Kreditní karty si můžete vybírat podle výše bezúročného období, cashbacku – tedy, výše % z každého nákupu, které vám při platbě kartou bude vrácena, slevy na nákupy a podobně. Na Finančním rádci si v klidu můžete díky jednoduchému přehledu vybrat kartu, která bude vyhovovat právě vám.

 

Povinné ručení a pojištění
 

Finanční rádce srovnává i ceny povinného ručení a pomůže vám vybrat si nejvýhodnější nabídku. Finanční rádce myslí i na cestovatele, kterým nabízí cestovní pojištění od korunových položek za den. Vyberte si to nejvhodnější pro vás.

 

Finančního rádce najdete na http://financniradce.tn.nova.cz/

 

Oddlužení - kalkulačka: Využijte kalkulačku a zjistěte, zda máte nárok na oddlužení.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz