Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Najděte si novou práci! Pomůže vám virtuální veletrh

Pokud hledáte práci, můžete zkusit navštívit virtuální veletrh pracovních příležitostí. Čekají vás tam stovky pracovních nabídek od českých i mezinárodních firem.

Virtuální veletrh pracovních příležitostí je v plném proudu, na webových stránkách Dnyprace.cz nabízí stovky pracovních příležitostí v Česku, ale i v dalších státech Evropy. Pořádající společnost Monster o tom blíže informovala v úterý.

 

Zájemcům jsou k dispozici stovky pracovních nabídek od předních českých a mezinárodních firem ze sektorů jako - výroba, logistika a doprava, farmacie a chemie, obchod, IT, automotive, bankovnictví, administrativa, technické profese či finance.

 

Jde o inovativní způsob hledání práce online, který umožňuje přímý kontakt kandidáta s náborovým pracovníkem na internetu - prostředí, které je v současné době nejbližší modernímu člověku.

 

Návštěvník může na webu komunikovat online s vystavujícími společnostmi, nechat jim ve stánku svůj životopis, zjistit si o společnosti potřebné informace, nechat si poradit, chatovat nebo se dozvědět více o tom, jak si vybudovat svou kariéru pomocí profesní sítě BeKnown, která funguje na platformě Facebooku.

 

Veletrh pořádá společnost Monster už po čtvrté. Pro návštěvníky je zdarma, otevřen je nonstop, a to i o víkendu.

muf tn.cz / Mediafax