odborník na vaše výdaje

Nová služba TN.cz: FINANČNÍ RÁDCE vám ušetří tisíce korun

Neplaťte ani korunu navíc! Naše nová služba na TN.cz, Finanční rádce, vám ušetří tisíce korun ročně. Stačí si přes něj vybrat nejvýhodnější finanční produkty z oblasti financí, energií či pojištění a ulehčit tak rodinnému rozpočtu.

Finanční rádce přehledně srovnává nejen dodavatele plynu a elektřiny, povinné ručení, hypotéky, půjčky, ale i penzijní spoření a kreditní karty. Nenechte se tlačit podomními prodejci do nevýhodných smluv. Z pohodlí domova si v klidu porovnejte veškeré nabídky a vyberte tu nejlevnější variantu. Finančního rádce najdete už teď v záložce na TN.cz.

 

Pro mnoho rodin bude šokující zjištění, že roky platí za služby tisíce korun navíc zcela zbytečně. Hlavně v oblasti energií lze změnou dodavatele okamžitě ušetřit. Což potvrzuje odborník Tomáš Suchý z Finančního rádce: „Čtyřčlenná rodina, která žije v rodinném domě ve Středočeském kraji může na dodávce energií ušetřit až 8 000 Kč za rok."

 

 

Podobná je situace také u hypoték. Roční úspora na splátkách se v mnoha případech vyšplhá až na 18 000 Kč. „Průměrná úroková sazba se aktuálně pohybuje kolem 3,2 %. Ještě před 3 lety, na počátku roku 2010, jsme se běžně setkávali s úrokovou sazbou nad 5 %, tzn., že při hypotéce 2 500 000 Kč se bavíme o rozdílu 2600 Kč na měsíční splátce při splatnosti 30 let," řekl Petr Syrový z Finančního rádce.

 

Kdo se nechce nechat napálit může porovnávat i další produkty. Řidiče osloví přehled povinného ručení. Cestovatelům Finanční rádce pomůže vybrat nejpříhodnější pojištění. Myslíte-li na důchod, oceníte přehledné porovnání penzijního spoření.

 

Chete ušetřit i vy? Stačí učinit přes Finančního rádce 3 snadné kroky. Vyplnit základní údaje k produktu, který vás zajímá, vybrat si nejvhodnější nabídku a potvrdit objednávku. Poté vás  zkontaktuje školený operátor, který vám se vším ochotně pomůže a poradí.

 

 

Finanční rádce vám poskytuje vedle online srovnání produktů i služby našich operátorů, kteří rádi zodpoví vaše dotazy na telefonním čísle 840 707 000 (od 8:00 do 20:00 hodin).

 

Nestranní odborníci z vybraných oblastí Finančního rádce budou odpovídat na vaše dotazy prostřednictvím pravidelných chatů nebo můžete posílat své podněty na email financniradce@tn.cz.

 

Online KALKULAČKA PLYNU: Zjistěte online, kolik můžete ročně ušetřit právě na plynu.


 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz