Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Škoda Yeti a Škoda Roomster zvítězily v anketě Auto Trophy

Škodovka se pochlubí ve Frankfurtu NOVÝM modelem MissionL! - 3
Zdroj: Oficiální zdroj

Hned dva modely značky Škoda získaly letos ocenění v anketě Auto Trophy, a to modely Yeti a Roomster. Automobilka o tom blíže informovala ve středu.

Yeti obhájil titul v kategorii Importované terénní vozy do 30 000 eur. Přesně 30,2 procenta ze zhruba 100 000 čtenářů listu Auto Zeitung, kteří se soutěže zúčastnili, hlasovalo právě pro tento vůz. Na druhém místě skončila Dacie Duster (14,2 procenta) a na třetím pak Land Rover Defender (7,2 procenta).

 

ČTĚTE TAKÉ:

ÚPLNĚ NOVÁ ŠKODA OCTAVIA ODHALENA! TO MUSÍTE VIDĚT!

 

Škoda Roomster zase získala první místo mezi importovanými minivany. Kompaktní MPV získalo 22,2 procenta hlasů. Druhé místo obsadila Mazda 5 (13,1 procenta), třetí pak Seat Altea (9,7 procenta). Od svého uvedení na trh v roce 2006 je Roomster jediným vítězem v kategorii „Importované minivany“ vůbec.

 

Úspěšné byly i další modely automobilky. Čtenáři listu odhlasovali modelu Suberb v kategorii „Importované vozy vyšší třídy“ druhé místo. Stejně se umístila Škoda Octavia ve třídě „Importované kompaktní vozy“.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Úspěch škodovky! Zvýšila prodej aut na 77 tisíc kusů!

 

List Auto Zeitung uděloval tuto prestižní cenu již počtyřiadvacáté. V letošním roce čtenáři a uživatelé internetu volili své favority ve 29 kategoriích a v jedné zvláštní soutěži. Na výběr měli téměř ze 400 modelů.

tn.cz/mediafax//lp