Hraje se o šest cen

SOUTĚŽ NA TN.cz: Zaplatíme za vás elektřinu nebo plyn na celý rok!

Plyn a elektřina
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Finanční rádce na TN.cz pro vás připravil skutečně lákavou soutěž. Stačí, když se do ní zapojíte a můžete vyhrát pozoruhodné ceny. Tou asi nejlákavější je, že Finanční rádce TN.cz vám zaplatí fakturu za energii na celý rok.

Přemýšlíte o tom, že změníte dodavatele plynu nebo elektřiny? Stále tento krok oddalujete? Pak teď je ten nejlepší okamžik. Díky Finančnímu rádci TN.cz si totiž můžete nejenom srovnat současné ceny energií, ale můžete vyhrát i zajímavý bonus. Tím je zaplacení celoroční faktury za plyn nebo elektřinu. Samozřejmě u jednotlivců...

 

Stačí si spočítat možnou úsporu energie v kalkulačkách elektřiny nebo plynu, vybrat si nového dodavatele, přejít k němu a začít šetřit své rodině peníze.

 

Hlavní výhru vyhrává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku, nebo bude nejblíže ke správné odpovědi na soutěžní otázku: Kolik čtenářů přijde na zpravodajský portál TN.cz dne 17.3.2014?
 

 

 Jak se zúčastnit soutěže?
 

Spočítejte si nejpozději 28. února 2014 prostřednictvím našich kalkulaček svoji úsporu energie. Kalkulačku plynu najdete ZDE, kalkulačku elektřiny ZDE.
 

Vyberte si nového dodavatele energie vyplněním nezávazné objednávky.
 

Spolu s jedním z našich specialistů na telefonu proberete detaily nabídky a v případě zájmu společně předvyplníte smlouvu.
 

Předvyplněnou smlouvu vám zašleme na domluvenou adresu. S ní obdržíte leták se soutěžní otázkou. Vyplníte odpověď a spolu se smlouvami odešlete v předplacené obálce na adresu Finančího rádce. Pokud tak učiníte do 17. března 2014, dostáváte se do soutěže.
 

Herní řád soutěže najdete ZDE.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz