galerie Velký výprodej

Stát se zbavuje majetku: Koupit si můžete televizi, pračku, auto či PISTOLI. PŘEHLED CEN

Prodej majetku
Zdroj: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Sháníte levné nářadí, televizi, pračku či auto. Právě tyto a spoustu dalších věcí rozprodává doslova za hubičku stát. Najdete tam ovšem i hodně kuriózní věci, jednou z nich je pistole ráže 38 mm!

Mikrovlnka za 50, elektrická vrtačka či vysavač za 200, pračka za 250 korun. To jsou jen některé ceny majetku, který rozprodává Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Levně ale můžete sehnat i různé druhy nářadí, například sekyry, sekačky, šroubováky, vrtačky nebo pily.
 

V nabídce jsou ale i čtyři auta - Audi A4 a Audi A6, Hyundai Atos a Ford Fiesta. Jejich cena se značně liší, zatímco starší audinu A4 můžete koupit už za 15 tisíc, šest let starou A6 pak stát odprodává za 232 tisíc korun.
 

GALERIE: Prodej majetku ÚZSVM

1
/
30
Zdroj: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Prodej majetku ÚZSVM - 2 ; Mikrovlnná trouba OFO

 

Zřejmě největší kuriozitou v nabídce je revolver Smith & Wesson, model 36-7 Lady s ráží 38 mm. Nejnižší cena pistole je 3800 korun.
 


 

Pokud byste měli o nějakou věc z nabídky zájem, musíte písemně kontaktovat příslušný Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. V zalepené obálce pak uvedete cenu, kterou jste ochotni zaplatit. Další podrobnosti koupě jsou uvedeny na webu úřadu.

tn.cz / hmr