VÍME, KDE VÁS ŠIDILI! Seznam dalších ŠPATNÝCH PUMP!

Česká obchodní inspekce (ČOI) aktualizovala seznam čerpacích stanic, kterým byly uloženy sankce za odebrané nevyhovující vzorky benzínů. Seznam se tak rozšířil o dalších osm benzinek, vyplývá z informací zveřejněných na internetových stránkách ČOI.

"Čerpací stanice, jejichž adresy zveřejňujeme, prodávaly v době kontroly pohonné hmoty nevyhovující jakosti a za tato porušení jim byly uloženy sankce odpovídající míře, rozsahu a následkům jejich protiprávního jednání a také další opatření k nápravě. Podle data kontroly lze zjistit, kdy k porušení zákona došlo a podle výše pokuty a odchylek od normy vyvodit také to, jak závažné porušení jakosti bylo," vysvětluje ČOI na svých stránkách.
 


 

Česká obchodní inspekce provádí kontrolu kvality pohonných hmot pravidelně, seznamy hříšníků zveřejňuje však vždy až poté, kdy pokuty nabudou právní moci. V březnovém seznamu se tak například objevují čerpací stanice, kde byl vzorek odebrán v létě loňského roku.
 

ČTĚTE TAKÉ:

MAGICKÁ HRANICE PROLOMENA! Cena benzinu je nad 35 korunami

SEZNAM PUMP, které byly pokutovány za špatný benzín
 

SEZNAM PUMP S NEKVALITNÍM BENZÍNEM! POKUTY za 718 tisíc...
 

Největší pokutu z benzinek, které v březnu přibyly na seznam, musela zaplatit čerpací stanice Calibra Plus s.r.o. z Golčova Jeníkova. Za nekvalitní benzín ji byla uložena sankce ve výši 150 tisíc korun. Kompletní seznam pokutovaných čerpacích stanic je dostupný na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax