Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.6. 2013 10:48
foto výprodej nemovitostí

Výprodej Lesů ČR: Rodinné domy od 350 tisíc, byt 3+1 za 600 tisíc korun! Podívejte se

Prodej majetku_LČR
Zdroj: Lesy ČR

Svůj majetek rozprodávají nejen ministerstva, ale také některé státní podniky. Aktuálně mají například spoustu nemovitostí na prodej Lesy ČR. Jde přitom většinou o rodinné domy s cenami pouze v řádu stovek tisíc korun.

Prodeje nepotřebného majetku státu a státních podniků často nabízejí nemovitosti za velmi nízké ceny. Jinak tomu není ani v případě Lesů ČR. Některé domy jsou sice zatíženy nájemními smlouvami, mohou ale představovat alespoň zajímavou investici.

 

 

Na své si ale přijdou i ti, kteří hledají vlastní bydlení. Zejména pokud mají vztah k přírodě. Řada domů se totiž nachází na lesních samotách či v obcích, které jsou lesy obklopeny.


111

Rodinné domy, byty a vily v nabídce Lesů ČR

Zdroj: Lesy ČR

Rodinné domy Lesy ČR - 6

Rodinný dům situovaný v severní části obce Petrohrad. Dům je částečně podsklepen, má 2 nadzemní podlaží a půdu. V domě je jeden byt o velikosti 5+1..

Hodnocení:


Spektrum nabídky je přitom široké. Pořídit se dají velmi staré domy, které potřebují opravit, ale i například překrásná vila v Petrohradu.
 


Výhodou řady nabízených domů také je, že ke stavbě často patří i velké zahrady. Koupit se ale taky dá i samostaný pozemek. Blížší informace ke každé nemovitosti přitom lze dohledat na stránkách Lesů ČR.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Koupit je možné i tank nebo bojový vrtulník, stačí kliknout myší

Za změnu v katastru si připlatíte. A co více: Hrozí, že vám dům ukradnou podvodníci!

tn.cz / mrk