supervideo Hit tohoto týdne

A JE TO TADY! Do kin jde Kameňák 4. Podívejte se na EXKLUZIVNÍ UKÁZKU

Kameňák jde do českých kin! Po deseti letech uvidí milovníci košilatých komedií Kameňák nový díl - tentokrát s pořadovým číslem “4“. Pod tímto dílem je podepsáno producentské duo Pavel Pásek – Jiří Pomeje.

Půjde o „vysmátou“ komedii plnou vtipů a rozhodně humorných okamžiků. Kromě už známého modrého erektivního pramenu se na scéně objevuje i marihuana a všechno vyvrcholí v jednu neuvěřitelnou zápletku. K tomu všemu přispějí „staré známé“ i nové postavy.

 

 

V Kameňákově se znovu objeví Pepan (Václav Vydra), dříve šéf místní policie, teď komunální politik, starosta malého, trochu ztřeštěného městečka.

 

„Dřív to byl policajt, tedy šéf policie, teď je z něj starosta. A protože jeho žena Vilma odjela za dcerou do Austrálie, tak Vlastička samozřejmě chce využít situace a je Pepanovi blíž, než je zdávo,“ prozradil sám Václav Vydra.
 

Učitelku Vlastu hraje Dana Morávková. „Už vidím ty lidi v kinech, jak budou hodnotit, jestli nám to s Vaškem Vydrou sluší, nebo ne. A navíc diváci se často ztotožňují s filmovými či televizními postavami. Znám to z Ordinace v růžové zahradě,“ usmívá se Morávková, která se tak po deseti letech do Kameňákova vrací, stejně jako Václav Vydra.


Kromě starých známých postav a herců, jako je Hana Čížková, Josef Laufer, Václav Glazar, Martin Maxa, Jan Skopeček, Lubomír Lipský, se tam objeví i noví. Sexbomba Alice Bendová, pak Martin Dejdar, Vincent Navrátil, Zdeněk Srstka, Pavel Novotný, Václav Upír Krejčí, David Gránský, a mnozí další.

 

 

Kuchaře Lojzu si střihnul spoluproducent a herec Jiří Pomeje, který v místní čínské restauraci zalévá své marihuanové „bylinky“ známým modrým pramenem, který v minulých dílech dodával neuvěřitelný sexuální apetit. A když si pak ubalí „jointa" z takto zavlažovaného výpěstku, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce. Coufalův syn Vincek (V.Navrátil) pohotově pochopí, že tenhle „model" bude bestseller...

 

„Nebude to jen o sexu, ale i o hulení. Kdo neuvidí Kameňák 4, jakoby nebyl,“ říká producent filmu Pavel Pásek, který si tam také zahrál.
 

Oficiálně vstupuje premiérově Kameňák 4 do kin 10. 10. 2013.

 

Podívejte se na klip ke Kameňáku:

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kolik stojí návštěva kina v Česku proti zahraničí? Čeká nás zdražování? Známe odpovědi

TN.cz