Poprask na Oscarech! Baron Cohen posypal rudý koberec popelem z urny

Americký herec Sacha Baron Cohen na rudém koberci postaral o velký poprask. Nejen že na něj vstoupil v uniformě diktátora s urnou Kim Čong-ila, ale popelem navíc posypal jednoho z moderátorů. Komika doprovodila na slavnostní večer Slovenka Skoncová!

Sacha Baron Cohen se rozhodl na sebe pořádně upozornit. Při předávání Oscarů vstoupil na rudý koberec v uniformě obklopen dvěma ženami ve vojenském. To se mu však zdálo asi málo, proto v ruce držel navíc ještě urnu s obrázkem Kim Čong-ila.

 

Moderátor Ryane Seacrest se dotazoval slavných na návrháře jejich šatů. U Cohena ale poněkud narazil. Ten mu sice nejprve mile odpověděl, že autorem je John Galliano. Neváhal se ani vyjádřit ke svým ponožkám, které moderátor nenechavě ukázal světu. "Ty ponožky jsou z Kmartu. Jak jednou řekl Saddám Husajn, ponožky jsou ponožky, nevyhazuj za ně peníze," oznámil Cohen.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Oscarovou noc ovládl film Umělec! Nejlepší herečkou je Meryl Streepová

 

Potom ale následovala Boratova "nehoda“, při které Seacresta posypal popelem z urny. "Jestli se vás někdo zeptá, co na sobě máte, můžete říct, že Kim Čong-ila," řekl mu Cohen.

 

 

Všemu přihlížela také slovenská modelka Soňa Skoncová, která stála po Cohenově boku ve vojenských šatech. Komikovi dělala na rudém koberci garde. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.

klab tn.cz / Mediafax