Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

TOP GUN se vrací! Potvrdil to Tom Cruise

Film Top Gun
Zdroj: Oficiální zdroj

Herec Tom Cruise potvrdil, že se po 25 letech chystá natočit novou verzi megaúspěšného filmu Top Gun, a to s jeho původním režisérem Tonym Scottem a producentem Jerrym Bruckheimerem, uvádí newyorský server Daily News.

"Řekl jsem Tonymu, že s ním chci znovu točit. Teď společně s ním a Jerrym hledáme tu správnou látku, ten správný příběh, aby z něj byla stejná pecka jako z původního Top Gunu. Původně jsme nic takového neplánovali, ale lidi za námi pořád chodili a nakonec jsme z toho nápadu nadšení," uvedl Cruise na premiéře svého nejnovějšího filmu série Mission Impossible.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE ŠOK! Takhle se změnil TOM CRUISE! Fanynky pláčou...
 

Film Top Gun z roku 1986 o rivalitě elitních vojenských pilotů na škole v Kalifornii, vydělal 354 milionů dolarů, což byla v té době naprosto astronomická suma.

 

Podívejte se na trailer k filmu Top Gun:


 

Tehdy čtyřiadvacetiletého Toma Cruise role rebelujícího pilota Pete "Mavericka“ Mitchella v tomto akčním trháku rázem katapultovala mezi největší hollywoodské hvězdy.
 

V 80. letech byl idolem snad všech dívek a žen a dostal nabídky do mnoha slavných filmů. Svou popularitu si dobrým výběrem rolí dokázal udržet a dodnes je jedinou hvězdou Hollywoodu, které se bojí konkurenční distributoři natolik, že nikdy nenasazují premiéry svých filmů do kin stejný víkend.
 

hel TN.cz