Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Bridget Jones se dočká 3. dílu, opět s Renée Zellweger

Bridget Jones
Zdroj: oficiální zdroj
Renée Zellweger v roli Bridget Jones

V nejnovějším díle bude úkolem oblíbené hrdinky zplodit dítě ve chvíli, kdy tikají její biologické hodiny.

Populární komediální série o Bridget Jonesové se dočká třetího pokračování, v němž hlavní hrdinku opět ztvární herečka Renée Zellwegerová.

 

Podívejte se na ukázku z prvního dílu


Hollywoodská společnost Working Title Films potvrdila, že připravuje třetí film. Renée Zellwegerová si tak potřetí zopakuje roli, která z ní učinila filmovou hvězdu.


Bridget Jonesová, která s pár kily navíc bortí představu o prototypu ideální ženy, se na konci druhého dílu provdala za Marka Darcyho. V nejnovějším díle bude jejím úkolem zplodit dítě ve chvíli, kdy tikají její biologické hodiny.
 

Podívejte se na video z druhého dílu, Bridget Jones: S rozumem v koncích


Třetí filmové dobrodružství Bridget Jonesové je teprve ve fázi příprav. Producenti dosud neuvedli oficiální název filmu ani datum počátku jeho natáčení. Jisté je pouze to, že první klapka rozhodně nepadne do konce letošního roku.


Deník Bridget Jonesové měl premiéru v roce 2001 a celosvětově utržil 281 milionů dolarů. O tři roky později do kin dorazilo druhé pokračování s názvem Bridget Jonesová - S rozumem v koncích, jehož tržby byly pouze o 19 milionů dolarů nižší.


Zellwegerové Deník Bridget Jonesové zajistil první oscarovou nominací. Stejný úspěch zaznamenala i s muzikálem Chicago, kde se objevila společně s Catherine Zetou Jonesovou.

 

TN.cz