Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Bryan Adams se chystá znovu do Česka! Vystoupí na letním festivalu

Bryan Adams
Zdroj: Oficiální zdroj
Bryan Adams

Kanadský zpěvák Bryan Adams v létě zavítá opět do České republiky. Kývl na nabídku organizátorů letního festivalu Benátská noc.

Na festivalu Benátská noc vystoupí Bryan Adams. Jeho koncert proběhne 27. července ve večerních hodinách. Půjde již o pátou umělcovu zastávku v Česku.


Zpěvák si získal oblibu na celém světě. Zaujal svým neformálním vzhledem a skromností. Nikdy nevystupuje jinak než v džínsech a tričku a v rukách s elektrickou kytarou. Na kontě má celou řadu alb ověnčených multiplatinovým prodejem. Adamsovy kvality jsou znát nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů. Na Benátskou noc dorazí po koncertech ve Vídni, Salzburgu a v Sursee ve Švýcarsku.


Pověst jednoho z nejlepších rockových zpěváků získal především díky svým koncertům. Stále populární Bryan Adams se svými peckami vyprodává haly na kontinentech již víc než tři desítky let. Organizátoři festivalu si od jeho návštěvy slibují, že přiláká více nových návštěvníků. Není však jediným zahraničním tahákem festivalu. Navštěvníci se mohou také těšit na Emira Kusturicu & The No Smoking Orchesta, Gamma Ray nebo Sunrise Avenue.


ČTĚTE TAKÉ:

Takhle fotí rocker Bryan Adams


Z domácí špičky se představí například Daniel Landa, Kabát či Jaromír Nohavica. Benátská noc se letos uskuteční v areálu Vesec v Liberci od 27. do 29. července. Lístky jsou již v předprodeji.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

tn.cz / muf