Celeste Buckingham má nový sexy klip! Premiéra už ve čtvrtek na MTV!

Česko-slovenská verze MTV přináší další exkluzivní klipovou premiéru! Tentokrát představí už ve čtvrtek 1. března 2012 v 16 hodin novinku od zpěvačky Celeste Buckingham.

Celeste natočila nový sexy klip ke své skladbě Nobody Knows, která původně vznikla jako součást charitativního projektu a jejíž autorkou je zpěvačka samotná.

 

CELESTE ON-LINE!

Ve středu 29. 2. od 20:00 bude Celeste Buckinghman odpovídat na vaše otázky. Ptejte se již nyní!

 

Diváci česko-slovenské MTV uvidí další exkluzivní premiéru klipu! Už ve čtvrtek 1. března 2012 od 16 hodin stanice odvysílá novinku od zpěvačky Celeste Buckingham Nobody Knows a fanoušci ji mohou sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni. Skladbu původně napsala sama zpěvačka jako součást charitativního projektu F84, který měl podpořit slovenské autisty.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

PTALI JSTE SE: On-line rozhovor s Majkem Spiritem
SuperStar Celeste Buckingham: V novém klipu se odhalí!

 

"Byl to můj první pořádný videoklip. Natáčeli jsme asi třináct hodin,“ řekla zpěvačka. "Ani zdaleka nebyla skladba vyráběná s úmyslem, že bude nasazená do rádií a že bude mít komerční úspěch u posluchačů. Na základě tohoto úspěchu jsme se rozhodli k ní natočit videoklip,“ řekl producent Martin Šrámek, který projekt spolu s kolegou Andrejem Hruškou zastřešuje. V klipu si zahrála také sestra zpěvačky, Carmel, která se věnuje modelingu a pro svou sestru Celeste píše texty.

 

 

Skladba Nobody Knows původně vznikla jako jedna ze skladeb alba F84, na kterém se podílelo mnoho slovenských umělců, aby podpořili lidi trpící autismem. Spolu s Celeste na něm pracovali Lucia Lužinská, Robo Papp, Robo Opatovský nebo Pavol Hammel. Začátkem roku byl klip Nobody Knows představen významnému vydavatelství v USA a sklidil velký úspěch. „Naše spolupráce se vyvíjí a co z ní vznikne, to je zatím překvapení. Ale fanoušci se to brzy dozví,“ prozradil management zpěvačky.

Krásná.cz