Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Moderuje Bouček

Český slavík přináší řadu změn! Hlasovat můžete už teď

Slavík - 11
Zdroj: TV Nova

Hlasování v anketě Český slavík Mattoni začíná 1. října a končí 23. listopadu o půlnoci.

Slavnostní vyhlášení bude v sobotu 29. listopadu večer ve Státní opeře a v přímém přenosu ho odvysílá TV Nova. Akci bude moderovat Libor Bouček. Anketu ale čeká velké množství změn.

 

1) Za hlasování ani koruna navíc

 

Hlasovací SMS nejsou od letošního roku zpoplatněny vyšší sazbou, tak jako u většiny ostatních anket a soutěží. Kdo pošle hlas do ankety zaplatí za SMS naprosto stejnou cenu, jako když posílá SMS třeba svým kamarádům. Kdo má v rámci paušálu nějaké SMS zdarma, bude hlasovat zdarma. Důvod je ten, že stále více mobilů má blokované tzv. premium SMS, tedy čísla začínající devítkou, za které se platí víc. Jsou to SMS nebo hovory na různé horoskopy, hlasování v soutěžích, objednání zboží a služeb, dárcovské SMS apod. Bloknuté je má dnes většina služebních mobilů, ale často i mobily dětí, aby nemohly stahovat za peníze hry, hudbu apod. Často nám volali lidé, že nám nefunguje hlasovací zařízení, ale vždy se nakonec ukázalo, že mají bloknuté premium SMS. Takže v letošním ročníku za hlasování ani koruna navíc.

 

2) Audit výsledků

 

Aby organizátor zamezil jakýmkoli spekulacím a zpochybňování výsledků, nechá letos sečtení došlých hlasů zkontrolovat renomovanou auditorskou firmou SUSS Consulting s.r.o. Ta působí v tomto oboru už více než 15 let, pracovala řadu prestižních zakázek a je držitelem certifikátů ISO 9 001 - systém řízení kvality a ISO 27 001 – systém řízení bezpečnosti informací. Tedy zkrátka, výsledky zpracuje jako dosud neméně renomovaná firma scanservice a nezávislá auditorská firma SUSS Consulting posoudí, zda byly do sčítání zařazeny všechny došlé hlasy a zda byly řádně sečteny. Výsledek šetření zveřejníme.

 

3) Cena za nejstreamovanější českou skladbu

 

Další novinkou je jedna nová cena, která bude udělena ve spolupráci s ČNS IFPI. Cena za legálně nejstreamovanější českou píseň na internetu.

 

4) Nebude udělena cena Skokan roku

 

Podle názoru mnoha hudebních odborníků, tato cena již nevypovídala přesně o tom, co se na hudební scéně děje.

 

Hlasování v anketě:

 

Stejně jako v předchozích letech se bude hlasovat zasláním SMS z mobilního telefonu a prostřednictvím elektronického hlasovacího formuláře, který najdete TADY.

 

Program hlasování je upraven tak, že z každého mobilního telefonu lze v každé kategorii hlasovat pouze jednou. Podrobný návod jak hlasovat, je také na oficiálních webových stránkách (www.ceskyslavikmattoni.cz), které jsou koncipovány jako multimediální portál s propojením na Facebook. Webové stránky obsahují mimo jiné podrobná pravidla, pohled do historie, profily všech vítězů, tabulky, soutěže, aktuální hudební novinky, ukázky klipů apod.

 

Podívejte se na galerii z loňského ročníku:

GALERIE: Slavík

1
/
11
Zdroj: TV Nova
Slavík - 2

 

Na slavnostním vyhlášení výsledků budou předány tyto ceny:
- Zlatí, stříbrní a bronzoví slavíci v kategorii Zpěvačka, Zpěvák a Hudební skupina
- Cena Absolutní slavík
- Cena Objev roku
- Cena Slavíci bez hranic (nejoblíbenější slovenský interpret v ČR)
- Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls
- Cena za legálně nejstreamovanější českou skladbu na internetu
-Generální partner ankety, společnost Karlovarské minerální vody, vyhlašuje i letos kategorii
Hvězda internetu.

 

Jeden z hlasujících vyhraje letecký zájezd pro dva na Menorku od CK Alexandria. Na galavečeru vystoupí Lucie Bílá, Karel Gott, Hana Zagorová, Eva Pilarová …. Všichni účinkující vystoupí naživo.

TN.cz