Chalupáři startují letní programové schéma na TV Nova

Chalupáři
Zdroj: oficiální zdroj
Legendární český komediální seriál Chalupáři bude TV Nova vysílat od 21. června každé pondělí od 20:00

Po mimořádném diváckém ohlasu loni v létě se v pondělí 21. června vrací na obrazovky TV Nova legendární český komediální seriál Chalupáři.

Chalupáři odstartují letní programové schéma plné nejlepších premiérových seriálů a českých i zahraničních filmů. Již den před tím Nova také představí nové letní grafické prvky, které budou pořady provázet během celých prázdnin.
 

PSALI JSME:

Chalupáře a Rafťáky na Nově sledovala polovina diváků
 

Seriál komediálních příběhů Františka Vlčka a Václava Pavla Borovičky, který již od své premiéry v roce 1975 potěšil řadu diváků mnoha generací, čerpá svůj humor ze symbiózy člověka městského a člověka vesnického. Popularitu získal nejen pro své hvězdné obsazení, ale i pro základní tón, jímž je tolerance, lidská vzájemnost a porozumění, hodnoty tak příznačné pro umělecký rukopis režiséra Františka Filipa.
 

Evžen Huml, kontrolor obchodních inventur ve výslužbě, žije v těsném bytě s vnukem Slávkem a jeho rodiči – svou dcerou Jarčou a zetěm Aloisem. Rodina má dědova protivného a nesnesitelného chování dost, a tak mu vnukne nápad – koupit chalupu v půvabné vesničce Třešňová. Pan Huml chalupu sice koupí, ale s ní získá i nedobrovolného nájemníka, důchodce a družstevního údržbáře Bohouše Císaře. Soužití dvou absolutně odlišných povah je sledem jedenácti nápaditých historek plných humoru a ironie.

ČTĚTE TAKÉ:

Televizní léto na Nově: na co se můžete těšit?
 

S Chalupáři, v nichž hlavní role ztvárnili Jiří Sovák a Josef Kemr a kterým víc než zdatně sekundovali Jiřina Bohdalová, Josef Vinklář, Jana Hlaváčová, Jiří Schmitzer, Josef Větrovec, Vladimír Menšík, Gabriela Vránová, Josef Hlinomaz, Hana Maciuchová a další, se budou diváci Novy setkávat až do konce prázdnin vždy v pondělí ve 20 hodin.

Chalupáři na TV Nova od 21. června 2010 každé pondělí ve 20:00

TN.cz