Charlie Sheen je v léčebně! Seriál Dva a půl chlapa se už netočí!

Slavný americký herec Charlie Sheen v sobotu nastoupil do odvykacího střediska, kde by se měl léčit ze závislosti na alkoholu a drogách. Informuje o tom v sobotu server televize SkyNews.

"Charlie Sheen dobrovolně vstoupil do odvykacího centra. Je velice vděčný všem, kteří se o něj strachovali," řekl hercův mluvčí Stan Rosenfield. "Pan Sheen požádal, aby všichni respektovali jeho soukromí. Žádné další informace nebudou zveřejněny," dodal.

 

Charlie Sheen ve čtvrtek opustil nemocnici, kam byl převezen s bolestmi břicha po divoké párty v jeho domě v Los Angeles. Sheenovi sousedé tvrdí, že herec pořádal divoký večírek ve společnosti pěti žen.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Charlie Sheen hrozil manželce nožem. Volala to policii

 

Herec je hvězdou komediálního seriálu Dva a půl chlapa. Producenti seriálu potvrdili, že natáčení bylo kvůli Sheenově léčbě zastaveno. "Jsme hluboce znepokojeni kvůli jeho zdraví a podporujeme jeho rozhodnutí," uvedla produkce.

 

Pětačtyřicetiletý Charlie Sheen je známý svým neuspořádaným životem. V minulosti měl problémy s alkoholem i násilím, potřetí se rozvádí. Jeho bývalá žena, herečka Denise Richardsová, jej obvinila z fyzického napadení.

tn.cz / Mediafax