Je v kómatu

Dceru Whitney Houston odpojili od přístrojů! Přežije?

Bobbi Kristina Brown a Whitney Houston
Zdroj: isifa.com

Lékaři ve fakultní nemocnici v americké Atlantě odpojili od přístrojů dceru tragicky zesnulé zpěvačky Whitney Houston Bobbi Kristinu. Jednadvacetiletá žena na nich skončila před několika dny.

Bobbi před necelým týdnem objevili blízcí, jak plave ve vaně obličejem dolů. Od té doby je mladá žena prý v kómatu a její rodina tráví každou volnou minutu u jejího lůžka.


Odpojení Bobbi od přístrojů potvrdil britskému Daily Mailu policista, který celou záležitost vyšetřuje. Není ovšem jasné, zda příbuzní dali k radikálnímu kroku souhlas proto, že se Bobbin stav radikálně zlepšil nebo zda se naopak zhoršil natolik, že už není naděje na uzdravení.Bobbin otec Bobby Brown komentoval informaci o odpojení z přístrojů jedinou větou: "Modlíme se". Do nemocnice přiletěla i matka Whitney Houston a Bobbina babička Cissy, která se prý ještě stále nesmířila se smrtí dcery.


A teď se vše s menší obměnou opakuje - i Whitney Houston totiž před třemi lety objevili blízcí ve vaně, předávkovala se drogami a utopila. Lékaři už ji nedokázali zachránit.

Související témata:
pez TN.cz