TV Nova jak ji neznáte

VIDEO: Známé tváře naší televize jsou tu pro vás! Na NOVĚ probíhá den otevřených dveří

Den otevřených dveří na Nově - 1
Zdroj: TN.cz
Téma:

AKTUALIZUJEME: Diváci TV Nova jedinečnou možnost podívat se v rámci dne otevřených dveří, jak vypadají ateliéry, kde se natáčí Ulice, nebo jak se připravuje zpravodajství. Nedostanete se na tuto akci? Podívejte se do naší fotogalerie!

Televize Nova dnes otevírá dveře všem, kteří se chtějí podívat, jak vznikají jejich oblíbené pořady. Odhalí například zákulisí seriálu Ulice, Ordinace v růžové zahradě nebo zákulisí zpravodajské relace.
 


 

Davy návštěvníků přivítala na prostranstvím před budovou Novy moderátorská snídaňová dvojice Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra.


FOTOGALERIE: NOVA VÁS VÍTÁ

1
/
23
Zdroj: TN.cz
Nova vás vítá - 6Hned v úvodu moderátoři pozvali na podium tváře TV Nova. Byly mezi nimi Renata Czadernová, Markéta Fialová, Emma Smetana, Michal Hrdlička, Petr Suchoň, Martin Čermák, Kristina Kloubková a Zorka Hejdová. 
 

Den otevřených dveří - Pohled do zákulisí

1
/
12
Zdroj: TN.cz
Moderátoři se podpisují divákům TV Nova - 3Nova Plus
NOVA Plus: Tady se můžete podívat ZDARMA na seriály Novy


Po společném zahájení se rozkrojil rekordní dvacetipatrový dort a následně se odstartovaly prohlídky prostorů, kde vzniká zpravodajství a zákulisí Hlasu Československa. Nadšeným divákům se podepisují třeba Kristina Kloubková či Zorka Kepková.
 


 

Moderátoři jako průvodci
 

Pak už jednotliví moderátoři převzali skupinky návštěvníků a začali je provázet po studiích a zákulisí TV Nova. Perlil především Petr Suchoň, který si rychle získal pozornost malých i velkých návštěvníků.
 

Hodně dětí se ptá, co mají udělat, aby mohli pracovat na Nově. Zdá se, že alespoň na jeden den je to ještě větší životní sen, než být kosmonautem nebo prezidentem.
 

DALŠÍ FOTOGRAFIE NAJDETE NA FACEBOOKU!


V hostivařských ateliérech se návštěvníci mohou odpoledne podívat na zákulisí seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Počátků.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mis TN.cz