Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 1. 2012

Krásná Norisová přibrala! Připravuje se na dítě?

Zuzana Norisová
Zdroj: TV Nova
Zuzana Norisová hrála naivní Slovenku, která chce uspět jako modelka v seriálu Dokonalý svět.

Zuzana Norisová na sebe upozornila jako Tereza ve filmovém muzikálu Rebelové. Štíhlý proutek už však několik let nepřipomíná. Kristova léta o sobě dala vědět zakulacením postavy.

Slovenská herečka Zuzana Norisová slaví třiatřicáté narozeniny. V současnosti své učinkování na divadelních prknech i ve filmu značně omezila. Uživá si láskyplného vztahu s přítelem Ondřejem Koval'em. Jsou spolu už dva roky.

 

V Rebelech si zahrála po boku sexy tanečnkíka Jana Révaie. Oběma to vyneslo titul nejromantičtější filmový pár. A romantiky si teď uživá i po boku Ondřeje.  Plánují společné bydlení, chtějí spolu žít v přírodě. O svatbě a ani dítěti spolu však zatím nemluví. Že už je však nejvyšší čas o potomkovi přemýšlet naznačuje Zuzaně její tělo.

 

Zuzana Norisová si zahrála i v úspěšné sérii Soukromé pasti, který můžete vidět na voyo.cz. Díl Jiná láská, který vypráví o probuzení lesbické lásky u vdané ženy, můžete sledovat TADY

 

V retromuzikálu Rebelové vážila 46 kilogramů, teď se začala mírně zakulacovat, "Možná se moje tělo připravuje na narození dítěte," komentovala to lakonicky. Zřejmě si uvědomuje, že už jí začínají tikat biologické hodiny.

 

Nutno však dodat, že kila navíc ji spíše zkrášlila. Zuzka totiž přibrala na i prsou, což se líbí jejímu přítelovi. Víc ji vadí oplácanější stehna a zadek, takže se s tím snaží dělat něco ve fitku.

 

S přibývajícími kily však neodešla pružnost její postavy, kterou jako muzikálová herečka a tanečnice potřebuje. Ostatně pomocí tance bojuje i s faldíky. Navštěvuje speciální taneční hodiny a v březnu se dokonce chystá do Brazílie na taneční kurs samby.
 

tn.cz / muf
Reklama