Na TV Nova od 20.20 hod

Dnešní VÝMĚNA MANŽELEK: Podívejte se, jak je to ve skutečnosti

Jak žijí rodiny z Výměny manželek dnes? Podívali jsme se do rodin, které byly hlavními protagonisty dnešní šesté epizody premiérové řady reality show Výměna manželek. Jak však dopadl vztah dominantní Ivety a jejího přítele Radka ve skutečnosti? A co pár s trojčaty?

Jak si vedla rodina Bezděkových?

 

Bezděkovi při Výměně manželek:

 

Čtyřiatřicetiletá Darina se netajila tím, že je přehnaně žárlivá. Do Výměny manželek šla i proto, aby svou negativní vlastnost přinejmenším zkrotila. Změnila Darina svůj postoj k manželovi?

 

Bezděkovi dnes:

 

„Během výměny mě nepřepadla ani jednou žárlivost. Přišla jsem na to, že mám vedle sebe opravdu jedinečného a báječného chlapa. Půl roku jsme po výměně prožívali takovéto, když se dva seznámí a je ten začátek, zamilovanost, objímání, vyznávání z manželovi strany. Nestačila jsem se divit a byla jsem jako Alenka v říši divů. Nevím, co se s manželem dělo, ale bylo to krásné,“ prozradila Darina.

 

Bězděkovi kladli velký důraz i na přísnou výchovu svých dětí. Generální úklid domácnosti byl na denním pořádku a výjimkou nebyly ani přísné fyzické tresty.

 

„Zrušili jsme tresty, dcera má piercing. Teď, jak žijeme, tak jsem šťastná. Dostala jsem z toho sebetrýznění a nesmím myslet na minulost, musím ji nechat spát,“ uzavírá Darina.


Sledovali jsme osud rodiny Polankových

 

Polankovi při Výměně manželek:

 

Polankovi si během Výměny manželek uvědomili jednu zásadní věc. „Zjistili jsme, že se potřebujeme. Manžel se polepšil, víc se věnuje dětem. S dětmi dělá úkoly do školy, chodíme na houby,“ vysvětluje Barbora. „S Bezděkovými jsme stále v kontaktu, byli jsme u nich na výletě, navzájem si pomáháme. Myslím, že se to u nich s tresty změnilo a i Darina už tolik nežárlí. Víc se věnují dětem,“ uzavírá Barbora.

 

Polankovi dnes:

 

Výměnu manželek s osudy rodin Bezděkových a Polankových můžete sledovat dnes od 20.20 hodin na TV Nova.

 

Více o dnešní Výměně manželek najdete na Nova.cz.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TV Nova