Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

na farmě je dusno

Drama v nedělní Farmě: Milanovi utekla koza a farmáře čeká trest

Farma 6
Zdroj: TV Nova
Farma 6

Atmosféra na Farmě houstne. Farmáři se dozvěděli, že Jana nesimulovala a má opravdu zánět slepého střeva. A aby toho nebylo málo, Milanovi utekla koza. Podívejte se v neděli od 20:20, jak se farmáři vyrovnají s faktem, že budou mít o polovinu méně mléka.

Nikdo Janě nevěřil, že ji opravdu bolí břicho. "Mohla odejít jinak, čestněji než hrát nemoc," tvrdila Libuše. Jediný kdo se jí zastával, byl Kuba. "Můj názor je, že to nehrála. Já jsem slepák zažil a věřil jsem tomu," prohlásil. Pergnerová pak šokovaný farmářům řekla, že Kuba měl jediný pravdu a Jana už je po operaci.

 


Neděla přinesla pro obyvatele statku další ránu. Milanovi utekla koza. Kromě poloviční dávky mléka na den farmáře čeká trest od hospodáře. Forma kolektivní viny se zemědělcům nelíbila a Jana se snažila situaci zachránit a vydat se zvíře hledat. "Jedinej Milan ví, kam běžela. Půjdeme všichni a uděláme rojnice," navrhla. Podívejte se, s jakým ohlasem se její nápad setkal.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

FARMA: Trápení striptérky Jany vrcholí


Do toho všeho se ještě pohádala Jana s Davidem, který pro tento týden zastává funkci sluhy. Vyčetla mu, že kašle na své povinnosti a nehlídá si svou práci. Čím Janu přesně naštval, uvidíte v nedělní Farmě.
 

 

anš TN.cz