Šokující zpráva

Džambulka Iveta byla v Bologni pořádně pod parou. V krvi měla 3,37 promile alkoholu!

Zdeněk Macura a Iveta Bartošová
Zdroj: Isifa / Facebook

Výlet Ivety Bartošové do Itálie možná nebyla dovolená, ale zřejmě jedna pořádná party. Při vyšetření v italské Bologni ji totiž lékaři naměřili 3,37 promile alkoholu v krvi! Lékaři z toho byli pořádně v šoku... Na nejvíce opilou Češku ale zatím Džambulka nemá, ta loni na podzim měla 7,6 promile.

Zpráva, která mnohé nepřekvapí. Iveta Bartošová má zřejmě opravdu pořádný problém s alkoholem. Když ji Zdeněk Macura vzal v italské Bologni na vyšetření, lékaři byli v šoku! Při prohlídce jí naměřili 3,37 promile alkoholu. A to už je pořádná dávka! Lékařskou zprávu zveřejnil úterní Blesk.
 

Při dávce vyšší než 3 promile pak může člověk upadat do bezvědomí, pokud člověk má více než 4 promile pak už hrozí smrtelná otrava. Přestože Džambulka měla v těle pořádnou dávku alkoholu, stále to nestačilo na českou alkoholovou rekordmanku. V pražské Nemocnici na Bulovce loni na podzim hospitalizovali jednačtyřicetiletou ženu, která měla v krvi 7,6 promile alkoholu. Absolutním rekordmanem je traktorista Milan Čurda ze Semilska, tomu naměřili přes osm promile alkoholu v krvi.
 


K lékaři v italské Bologni Ivetu vzal její obdivovatel a samozvaný zachránce Zdeněk Macura. Džambulka si mu prý stěžoval, že jí prý všechno bolí. "Měla bolesti zubů i hlavy a do toho to bolavé rameno," prozradil Blesku Macura. Macura jí proto nechal odvést k lékaři. Jelikož Iveta neměla doklady, musel zavolat záchranku.
 

Zpověď Zdeňka Macury o únosu Ivety ČTĚTE ZDE!

Jaká je denní dávka alkoholu, která neuškodí? Spočítejte si podle vzorce

Kauza Bartošová: Proč začala pít a co vede k alkoholismu stále více žen?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / hmr