Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.10. 2009 17:31

ESO s Marešem je pryč, začíná Stahovák

Zdroj: TV Nova

Populární pořad Eso nahradí nový interaktivní magazín Stahovák s moderátory Vojtou Kotkem a Jiřím Mádlem.

Chcete proniknout do interaktivního světa videí, která frčí na internetu? Pak je pro vás pořad Stahovák, který uvede TV Nova už v tuto sobotu v 11:20, tou správnou volbou.

 

Stahovák
Zdroj: TV Nova

Nový, mladý a dynamický pořad bude moderovat známá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. Hlavní roli ale budou hrát oblíbená internetová videa.

Stahovák
Zdroj: TV Nova

Moderátorská dvojice navíc prozradí spoustu zajímavých informací o okolnostech jejich natáčení. Kromě toho mají kluci pro slabší angličtináře a náhodné uživatele internetu připraveny překlady typických výrazů používaných na webu.


 

Stahovák
Zdroj: TV Nova

A nový pořad má i další “vychytávku“- prezentaci soukromých diváckých videí z webových stránek pořadu – www.nova.cz/stahovák. Ty zahájí provoz v den jeho premiéry a diváci si na nich budou moci pouštět videa, která tam umístili jiní uživatelé, nebo tam ukládat ta svá pro pobavení nebo poučení všech ostatních.

 

Na stránky www.nova.cz, kde se dozvíte vše o oblíbených pořadech TV Nova, se můžete dostat ZDE.
 

Není třeba mít superrychlé připojení a dokonce ani počítač. Díky Stahováku budete v interaktivním světě videí jako doma.
 

“Je to pořad, který bude silně vybočovat z toho, na co jsou televizní diváci zvyklí. Velkou devízou pořadu je to, že divák videa nejen uvidí, ale také se dozví něco o pozadí jejich natáčení, o tom, jak vznikla, kdo se na nich podílel, jestli je na nich zachycená skutečná událost, nebo je to všechno podvod… Prostě příběh toho videa, který na internetu není k dispozici,“ prozradil o Stahováku Vojta Kotek s tím, že v každém díle se objeví nějaké vtipné video moderátorské dvojice.

 

“Bude to vždycky nějaká legrácka, abychom inspirovali naše diváky a dodali jim ten správný impuls, aby začali točit a vkládat svoje videa na náš web,“ uzavřel Kotek.

mar TN.cz
Reklama