VIDEO

EXKLUZIVNÍ rozhovor s Džambulkou: Ať Macuru zavřou, prosí v slzách Iveta

Podívejte se na exkluzivní rozhovor, který TV Nova poskytla zpěvačka Iveta Bartošová. Co řekla o své dovolené v Itálii a jaký je její zdravotní stav? Podívejte se na VIDEO.

V úterý jsme vám ukázali video, které natočil Zdeněk Macura v rakouské nemocnici, kam odvedl Ivetu Bartošovou na prohlídku. Lékaři jí zjistili zlomeniny v obličeji a malé krvácení do mozku. Ještě včera jsme proto video raději předali policii, aby prověřila, jestli se zpěvačka nestala obětí trestného činu nebo není nebezpečná sama sobě.

 

Co je v případu nového? Jak policisté na videonahrávku reagovali? Video, které nám předal sám Macura a které jsme pak předali na policejní prezidium, má v tuto chvíli v rukou pražská policie. K celému vyšetřování kolem Ivety Bartošové se ale zatím nechce nikdo příliš vyjadřovat, protože je vyšetřování na začátku a policisté prověřují teprve základní fakta.

 

 

Se samotnou Ivetou Bartošovou dnes u ní doma točila reportérka webu Prásk.tv. Jak na tom Iveta je? "Jedna nemocnice mi řekla, že jsem nemocná, že mi krvácí do mozku. Druhá mi oznámila, že mi nekrvácí nic. Bylo to v Itálii. Já jsem se najednou octla v Itálii a nevím proč," uvedla zpěvačka.

 

 

"Z cesty si nepamatuju nic," dodala s tím, že si nepamatuje, jak se k ní Zdeněk Macura choval a jak přišla k modřinám, které měla po celém těle. Je si ale jistá, že z domova je nemá, Josef Rychtář ji nebije a nikdy nebil.

 

Co by chtěla Macurovi vzkázat? "Aby ho zavřeli! Aby ho konečně zavřeli! Ať je klid. My chceme normálně žít," uzavřela s pláčem Iveta.

 

 

Jak vše bylo podle Zdeňka Macury? Podívejte se na video:

 

ČTĚTE TAKÉ:
Iveta Bartošová: Než padla na dno, byla hvězdou. Připomeňte si, jak vypadala.

Džambulka zapírá cucíky: Piju jako každý jiný, doprčic!

EMOTIVNÍ VIDEO: Džambulka prosí: Chci, aby Macuru zavřeli! Dával mi drogy

VIDEO NA HRANĚ: Džambulka v posledním tažení, hromady léků a záchranáři v rozpacích! Plná 5 min. verze!

Sektář Macura promluvil o sexu s Ivetou: Měla chuť se milovat! Je jako každá!
 

KAUZA BARTOŠOVÁ je špičkou ledovce. Znáte příběh Moniky P.?

Kauza Bartošová: MLÁTÍ MĚ! Proč ženy neodejdou, i když jim jde o život?

Život Ivety Bartošové ZNIČILI CHLAPI! Zastávají se čtenářky!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ana / Prásk.tv TN.cz