Expozitura na Nově pokračuje – seznámíme se s kmotrem Mrázem!

Snímek ze seriálu Expozitura
Zdroj: TV Nova
Snímek ze seriálu Expozitura

Ve středu večer od 20:00 nás čeká druhý díl seriálu Expozitura s názvem Hyena, ve kterém se poprvé seznámíme s šedou eminencí podsvětí Mrázem v podání Davida Prachaře.

V roli advokáta se představí také Marek Vašut. Děj druhé epizody je volně inspirován reálným zločinem z konce devadesátých let, dvojnásobnou vraždou právniček v Praze.

 

"Epizoda Hyena udělá radost všem fanouškům napínavých zápletek, které se rozvíjejí chytře a pozvolna, bez zbytečného důrazu na násilí,“ říká režisér Ivan Pokorný. Expozitura slibuje v novém díle také první lásku hlavní hrdinky Terezy Hodačové i přiostření už tak napjatého vztahu s kolegou Danem Chládkem.

 

PSALI JSME:

EXPOZITURA: Naučila jsem se STŘÍLET, říká Hana Vagnerová

 

Expozitura, seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, pokračuje 14. září ve 20:00 na Nově. Repríza pořadu je pak vždy v pátek po půlnoci.

 

Odvysílané epizody budou vždy po vysílání ke zhlédnutí na videoportálu Voyo.cz.

 

Další informace a zajímavosti budou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na mikrostránce pořadu a na Facebooku.

 

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY:

 

EXPOZITURA

 

Elitní policejní jednotka, která byla vytvořena pro účely stíhání nejvyšších pater organizovaného zločinu a pro boj s mafií, se dostala na druhou stranu barikády. Její nejvýznamnější detektivové se spojili s kriminálníky, vytvořili svůj vlastní gang a zmocnili se kontroly nad doposud nejmocnějšími zločineckými skupinami v zemi.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Nyní střeží společné tajemství a dělí se o tučné zisky plynoucí z podsvětí. Šéfové policejní jednotky (a supergangu zároveň) byly odhaleni dvojicí podřízených. Muž a žena začínali v oddělení bez sebemenšího podezření na nekalé praktiky uvnitř policie.

 

Postupem času si stále více uvědomují, jak osamoceni jsou uvnitř jednotky, a nakonec bojují o holé přežití, když se je gang rozhodne odstranit. Spolehnout se můžou jen jeden na druhého a jejich pracovní vztah postupně přerůstá v obrovskou lásku.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz