Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.10. 2009 09:28

Freddy Krueger se vrací. Noční můra z Elm Street ožívá. Český trailer

Zdroj: Oficiální zdroj

Jedna z hororových ikon osmdesátých let s rukavicí plnou nožů a olezlým svetrem se vrací. Freddy Krueger vezme kina útokem.

Je neuvěřitelně zjizvený, libuje si v hodně černém humoru, má rukavici plnou nožů, plstěný klobouk a zapraný červeno-zelený svetr. A vraždí ze sna. Freddy Krueger se už brzy vrátí, aby nabroušenými noži natrhl nějaké ty teenagery bydlící v Elm Street.


Sestřih původních filmů


Otázkou ale je, jaká nová Noční můra v Elm Street bude. Remaků se totiž v nedávné době dočkaly i hororové legendy Pátek třináctého nebo Halloween a i když se nové vražedné řádění Michaela Myerse a Jasona Vorheese zaplatilo, fanoušci původních filmů skřípali zuby a proklínali tvůrce, kteří zprznili jejich oblíbené stroje na zabíjení.


Totéž bohužel hrozí i u nového Freddyho Kruegera. Hlavní postavu totiž už nebude hrát Robert Englund, který byl cynickým zabijákem 20 let, ale Jackie Earle Haley, viděný naposledy ve Strážcích.


Problém je i v tom, že za novou Noční můrou v Elm Street stojí tentýž tým jako právě za zmršeným Pátkem třináctého.


Nezbývá tak doufat, že autoři natočí remake citlivě a neudělají z hrozivého Freddyho Kruegera jen šaška ve špinavém svetru, který umí jen křivit hubu. Premiéra je v Česku plánována na konec května příštího roku.

tn.cz / pez
Reklama