Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nový seriál TV Nova

Počátky vystřídají Ordinaci! Hlavní hrdinka Halina Pawlowská propadla závislosti na jídle!

pocatky - 4
Zdroj: TV Nova
Halina Pawlowská se stane jednou z hlavních postav nového seriálu Doktoři z Počátků.

TV Nova chystá nový seriál. Už koncem června se objeví Doktoři z Počátků, který bývá označován jako „vesnická“ verze Ordinace v růžové zahradě. V hlavním vysílacím čase Doktoři z Počátků vystřídají Ordinaci, která bude mít přes léto tradiční přestávku.

V novém původním seriálu se objeví například Martin Stránský, Václav Postránecký, Lenka Termerová a Sabina Laurinová.

 

Nový původní seriál TV Nova Doktoři z Počátků přenese televizního diváka do malebné vesničky Počátky, v níž místní doktor Jan Panenka (Václav Postránecký) odchází do důchodu. Nejdřív chce ale dostát svým slibům, které v mládí nenaplnil, především co se lásky týče.

 

"Jestli tenhle seriál má nějaké půvaby, tak ty jsou skryty v tom, že je to o obyčejných věcech odehrávajících se na malé vesnici," řekl Václav Postránecký.

 

15

GALERIE: Počátky

Zdroj: TV Nova

pocatky - 2

Hodnocení:

 

Doktor Panenka čeká na svého nástupce, kterým má být Ota Kovář (Martin Stránský). I když se Ota jeví jako dokonalá náhrada, brzy dojde k obratu a jeho pobyt v Počátcích začíná být velmi nejistý.

 

Do děje brzy začne vstupovat také řada dalších postav, jejichž charaktery nejsou vždy zrovna pozitivní. Na svou první seriálovou roli se těší také moderátorka, scénáristka a spisovatelka Halina Pawlovská.

 

Halina Pawlowská v seriálu ztvární PhDr. Milenu Petrů. Milena je v současné době v resocializačním zařízení v Počátcích, kde skončila poté, co propadla závislosti na lécích a jídle.

 

Více se dozvíte už 25. června. Doktoři z Počátků startují přesně ve 20:20.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sabina Laurinová: Dříve princezna, teď alkoholička na léčení
Seriál Doktoři z Počátků: Co odtajnili herci o svých postavách?

TV Nova