Hana Maciuchová září v inscenaci Na konci duhy

Studio Dva I.
Zdroj: Oficiální zdroj
Představení se koná 12. května od 19 hodin v Divadle Palace

Nejoblíbenější televizní herečka Hana Maciuchová vystoupí v tragikomedii Petera Quiltera Na konci duhy, kde strhujícím způsobem ztvárnila hlavní roli legendární zpěvačky a herečky Judy Garland.

V režii Jakuba Macečka se v dalších rolích představí Miloslav Mejzlík a Petr Bláha nebo Tomáš Petřík.

 

Zákulisní život Judy Garland byl skutečně námětem nesčetných fám, které se bohužel zakládaly na pravdě a týkaly se její závislosti na drogách - a na mužích. Nebo spíše na lásce. Chtěla být milována, ale muži, které milovala, toužili po Judy, která zpěvem vydělává velké peníze, anebo po Judy, kterou by mohli zachránit a napravit. Sama však byla pro muže záhadou, kterou nebylo snadné rozlousknout. A vedla život nad poměry, což muže nakonec buď odradilo, nebo se stali komplici na její cestě k sebedestrukci.

 

 

Navzdory chmurné faktografii je však Na konci duhy hra nesmírně vtipná a zábavná. V inscenaci živě zazní také písně Judy Garland v podání Hany Maciuchové.

 

Exkluzivním televizním partnerem je TV Nova.

 

Představení se koná 12. května od 19 hodin v Divadle Palace, Václavské náměstí 43, Praha 1. Více informací a rezervace vstupenek na www.studiodva.cz nebo v pokladně divadla.

Studio Dva TN.cz