Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 7. 2010

Herec Jude Law přijel na karlovarský filmový festival

Herec Jude Law je v Karlových Varech
Zdroj: Mediafax

Britský filmový a divadelní herec Jude Law dorazil v neděli ve 22 hodin na mezinárodní filmový festival do Karlových Varů, ubytován bude v Grandhotelu Pupp.

Londýnský rodák převezme ve Varech cenu od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky.

 

Sedmatřicetiletý herec přijel autem ke známému karlovarskému hotelu Pupp. Přivítal ho prezident festivalu Jiří Bartoška, poté se herec podepisoval nedočkavým fanouškům a fanynkám. V pondělí se setká s médii na tiskové konferenci.

 

PSALI JSME:

V Karlových Varech oficiálně začal 45. ročník mezinárodního filmového festivalu

 

Jude Law se narodil roku 1972 v Londýně, před kamerou se poprvé objevil už v 17 letech. Do povědomí veřejnosti se dostal rolí ve filmu Talentovaný pan Ripley, za který byl nominován na Oscara. Brzy poté se Jude Law stal filmovou hvězdou první kategorie. Zahrál si mimo jiné ve filmech Road To Perdition, Nepřítel před branami, Návrat do Cold Mountain, za který byl podruhé nominován na Oscara, Svět zítřka, Na dotek, Sherlock Holmes nebo Imaginárium Dr. Parnasse.

 

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary se koná od pátku 2. července do soboty 10. července a promítá se ve 12 kinosálech. Svoji účast na prestižní přehlídce ohlásila řada zahraničních hvězd: kromě Jude Lawa například režisér Scott Cooper, jenž se zúčastnil slavnostního zahájení festivalu a uvedení svého oscarového snímku Crazy Heart, nebo americký herec, hudebník, režisér a producent Adrian Grenier.

Mediafax
Reklama