Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

nový seriál Doktoři z Počátků

Herec Martin Písařík: Co se mu to stalo se zuby? PODÍVEJTE SE

písařík
Zdroj: TV Nova
Martin Písařík coby doktor v Ordinaci v růžové zahradě (vlevo) a jako podivín z Doktorů z Počátků.

Martin Písařík sice patří mezi ty herce, kteří mají jednu z největších základen fanynek, teď bude ale možná všemu konec. Podívejte se, co se mu stalo.

Martin nasadil zmijovku, zubní protézu a nepřítomný výraz. V seriálu Doktoři z Počátků totiž představuje retardovaného Jarouška, který sice působí mnohdy jako blázen, občas má ale postřehy jako nikdo jiný.

 

Podívejte se na fotografie Martina Písaříka z nového seriálu Doktoři z Počátků:

 

15

GALERIE: Písařík

Zdroj: TV Nova

počatky - 3

Martin Písařík se změnil díky maskérům k nepoznání.

Hodnocení:

 

 

Nový původní seriál TV Nova přenese televizního diváka do malebné vesničky Počátky, v níž místní doktor Jan Panenka (Václav Postránecký) odchází do důchodu. Nejdřív chce ale dostát svým slibům, které v mládí nenaplnil, především co se lásky týče.

 

Doktor Panenka čeká na svého nástupce, kterým má být Ota Kovář (Martin Stránský). I když se Ota jeví jako dokonalá náhrada, brzy dojde k obratu a jeho pobyt v Počátcích začíná být velmi nejistý. Do děje brzy začne vstupovat také řada dalších postav, jejichž charaktery nejsou vždy zrovna pozitivní.

 

Jak se do role Martin Písařík, o tom se přesvědčíte už za 14 dnů. Seriál Doktoři z Počátků začíná 25. června ve 20:20 na Nově.

 


 

ČTĚTE TAKÉ:
NOVÝ SERIÁL: Laurinová pije, Stránský utíká na venkov. Sledujte Doktory z Počátků!
Seriál Doktoři z Počátků: Co odtajnili herci o svých postavách?

TN.cz