Soutěž postupuje

Sledovali jsme ON-LINE: Kdo ze soutěžících Hlasu dostal K.O. a kdo postoupil?

Hlas
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer vstoupil Hlas do nové fáze – fáze K.O. V této části show jsou soutěžící z jednoho týmu rozděleni do dvojic a musí spolu opět soutěžit v souboji. Sledujte náš ON-LINE.

Zpěváci a zpěvačky budou na rozdíl od Soubojů zpívat každý zvlášť, pouze jeden zůstává a postupuje do živého přenosu. O tom, kdo postoupí, rozhoduje jejich kouč. Do živých přenosů půjde 16 soutěžících. 

 

Sledovali jsme soutež ON-LINE. Podívejte se, kdo v tomto dílu postoupil a kdo ne. Celý díl si můžete pustit ZDE.

 

22:23 Další díl pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska právě končí, a s ním i náš ON-LINE. Děkujeme za pozornost. 

 

22:20 Byl to těžký souboj a kouč Majk Spirit má těžké rozhodování. Obě dua zazpívala skvěle. Nakonec vybírá Blanku a Martina, ale klukům nabízí alespoň spolupráci mimo Hlas. Kluci se radují. 

22:10 Na řadu jde tým Majka Spirita. Kouč vybírá dvě dvojice. Duo Marek Lacko a Tomáš Sučík a duo Blanka Janečková a Martin Svátek. 

 

22:04 Majk Spirit by si vybral Adama. Koučky chválí oba, Janu za to, že to zvládla i s nemocí velmi dobře. "Chceme Janku," říká Dara a Marta přikyvuje. Adam v soutěži končí. 

21:55 Z týmu Dary a Marty budou soutěžit Jana Rybníčková a Adam Urban. Jana má ale akutní zánět hlasivek, což je nepříjemná komplikace. Zvládne to? 

 

21:53 "Obě dvě jste to daly," hodnotí výkony dívek kouč Josef Vojtek. Nakonec ale vybírá Simonu, která má velkou radost. 

21: 44 A opět je na řadě tým Josefa Vojtka. Vybírá Michaelu Zemánkovou a Simonu Gážikovou. 

 

21: 33 "Kvůli síle hlasu bych si vybral Pavlínku," říká kouč Majk Spirit. Koučkám se víc libila Andrea. Michal David to má těžké. Rozhodnout se ale musí, takže vybírá Andreu. S Pavlínou se tedy  musíme rozloučit. 

21:24 Soutěž pokračuje! Opět dochází na tým Michala Davida. Opět budou zpívat ženy. Rozhodne se mezi Andreou Janczarovou a Pavlínou Ďuriačovou. 

 

21: 22 "My jsme si to užily," říkají shodně koučky, když hodnotí obě mladé ženy. Majk Spirit do live show vybírá Veroniku Strapkovou. Katarína Kamencová v soutěži končí. "Poslední kolo jsem si vychutnala," říká. 

21:12 Po pauze dochází na tým Majka Spirita. Vybírá si dvě ženy - Katarínu Kamencovou a Veroniku Strapkovou. 

 

21:02 "Tebe bych si zvolil, Marku," říká Michal David. Vybírají ale koučky. Vyhrát může jen jeden. Marta a Dara vybírají Marka, který zazpíval song od Miley Cyrus. 

20: 54 Dochází na tým kouček z dua Darta. Koučky vybírají Barboru Drotárovou a Marka Relicha. 

 

20: 52 "Dotklo se to mého srdce," říká koučka Marta Vendule, která zpívala písničku od Christiny Aguilery. Mirka zazpívala song z repertoáru Lany del Rey, ale nestačilo to. Postupuje Vendula Příhodová. 

20: 42 Na řadě je tým Michala Davida. Vybírá dvě dívky - Vendulu Příhodovou a Mirku Zuntovou. 

 

20:40 Kouč Josef Vojtek si vybírá Viktora Holomka, který zazpíval song od zpěvačky Adele. Jakub Nesnídal v soutěži končí, takzvané Krádeže už v této části nejsou. 

20: 30 Jako první jde na řadu tým kouče Josefa Vojtka. První dvojicí je Viktor Holomek a Jakub Nesnídal. 

 

20: 20 Začíná další díl soutěže Hlas ČeskoSlovenska. 

 

Související témata:
pet TN.cz