Rozhovor s finalisty

Finalisté Hlasu: Jsme šťastní, ale unavení

Finalisté Hlasu odpovídali na vaše otázky, teď chtějí hlavně spát. Historicky prvním vítězem Hlasu ČeskoSlovenska se stala Ivanna Bagová, sympatická devatenáctiletá Slovenka. Favoritka Anna Veselovská skončila druhá.

Díky soutěži vyhrála Ivanna 100 000 eur a možnost nahrát desku. Ve videorozhovoru uvedla, že svému vítězství vůbec nemohla uvěřit, protože byla přesvědčená, že vyhraje favorizovaná Anička. Co bude dělat s vyhraným více než dvou a půl milionem, ještě neví, ale jako první věc koupí dovolenou své mamince, která ještě nikdy neviděla moře.

 

Co má nejúspěšnější čtveřice Hlasu ČeskoSlovenska v plánu dál? Jaký byl jejich kouč a co jim bude po skončení soutěže chybět? I na to dnes finalisté odpovídali. Hostem on-line chatu byli od 9:00 do 10:00 na TN.cz

 

ČTĚTE TAKÉ:

HLAS: O první místo bojovala Anna s Ivannou – zvítězila Ivanna Bagová
Anička Veselovská: Doufám, že s Rytmusem to neskončí

 

Okamžitě po vyhlášení výsledků přiběhl na pódium hrdý kouč Michal David. Samotná Ivanna vítězství nečekala. "Vždycky jsem byla ta druhá. I mikrofon jsem měla číslo dvě,“ řekla po vyřčení překvapivého verdiktu vítězkyně.

 
Rozhovor

 

V těsném závěsu, na druhém místě, skončila Anna Veselovská z týmu Rytmuse. Ta byla po dlouhou dobu považována za favoritku soutěže.

 

Podívejte se na galerii z Velkého finále Hlasu ČeskoSlovenska

GALERIE: Velké finále Hlasu ČeskoSlovenska

1
/
17
Zdroj: Mediafax
Velké finále Hlasu Československa - 1

 

Na třetím místě skončila Markéta Poulíčková ze stáje Pepy Vojtka a jako čtvrtý Miloš Novotný. Ten měl za kouče Daru Rolins.

 

Sledovali jsme Velké finále Hlasu ČeskoSlovenska on-line

 

Podívejte se na singl Ivanny Bagové

 

kos, hel TN.cz