Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SOUTĚŽ Soutěžte s námi

Hrajte o vstupenky na film Temný rytíř povstal

Temný rytíř povstal - 1
Zdroj: Warner Bros
Temný rytíř povstal

Do kin vstupuje další pokračování Batmana – Temný rytíř povstal. S námi můžete na tento film vyhrát vstupenky.

Film Temný rytíř povstal je závěrečným filmem miniserie o Batmanovi. Všechny režíroval Christopher Nolan. Hlavní roli ztvárnil Christopher Nolan.

 

Do českých kin jej přináší společnost Warner Bros Pictures a TV NOVA. Premiéra filmu se uskuteční 26. 7. 20012. S TV Nova můžete získat vstupenky na tento film. Stačí jen správně odpovědět na tuto otázku.

 

OTÁZKA

Ve filmu Temný rytíř povstal tento herec ztvárnil roli komisaře Jima Gordona. Hrál ve filmech jako jsou Drákula, Batman začíná, Temný rytíř, Harry Potter a Ohnivý pohár a spoustu dalších. Nedávno také získal cenu Akademie za výkon ve filmu Jeden musí z kola ven. Jak se jmenuje tento herec?


Z odpovědí došlých na email soutez@tn.cz s uvedeným heslem Temný rytíř vylosujeme 5 výherců, kteří získají po dvou vstupenkách na film Temný rytíř povstal a drobné dárkové předměty.


Každý soutěžící může do soutěže zaslat pouze jeden soutěžní email s odpovědí na výše uvedenou otázku. Odpovědi posílejte do 26. 7. (včetně). Výherce vylosuje redakce TN.CZ 27. 7. 2012. Soutěžní řád najdete níže v tomto článku

 


Film „Temný rytíř povstal“ uváděný společnostmi Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures je epickým završením batmanovské trilogie režiséra Christophera Nolana.
Hvězdnému mezinárodnímu obsazení filmu vévodí držitel Oskara Christian Bale („Fighter“), který se vrací ve dvojroli Bruce Wayna a Batmana. Ve filmu dále hrají Anne Hathaway v roli Seliny Kylen, Tom Hardy v roli Banea, držitelka Oskara Marion Cotillard („Edith Piaf“) v roli Mirandy Tate, a Joseph Gordon-Levitt v roli Johna Blakea.


Podívejte se na trailer filmu


Mezi představitele hlavních rolí ve filmu dále patří držitel Oskara Michael Caine („Pravidla moštárny“) v roli Alfreda, Gary Oldman v roli komisaře Gordona, a držitel Oskara Morgan Freeman („Million Dollar Baby“), který si zopakoval roli Luciuse Foxe.


Autorem scénáře je Christopher Nolan a Jonathan Nolan, a to podle námětu Christophera Nolana a Davida S. Goyera. Producenty filmu jsou Emma Thomas, Christopher Nolan a Charles Roven, kteří se již jako tým podíleli i na filmech „Batman začíná“ a „Temný rytíř“. Výkonnými producenty jsou Benjamin Melniker, Michael E. Uslan, Kevin De La Noy a Thomas Tull, koproducentem byl Jordan Goldberg. Film představuje postavy, které se objevují v komiksech publikovaných vydavatelstvím DC Comics. Batmana vytvořil Bon Kane.


Co se týče kreativního týmu, na přípravě filmu „Temný rytíř povstal“ se režisér znovu spojil se svými dlouholetými spolupracovníky, se kterými pracoval již na „Temném rytíři“. Součástí tohoto týmu byl kameraman Wally Pfister, který v minulém roce získal Oskara za práci na Nolanově „Počátku“, autor scény Nathan Crowley, autor střihu Lee Smith, a autorka kostýmů Lindy Hemming („Páté přes deváté“). Tvůrci vizuálních a zvláštních efektů byli Paul Franklin a Chris Corbould, kteří oba získali Oskary za efekty ve filmu „Počátek“. Autorem hudby je Oskarem oceněný Hans Zimmer („Lví král“).


Při natáčení Christpher Nolan využíval kamery s technologií IMAX ještě více než ve filmu „Temný rytíř“, což byl první velký hraný film natáčený částečně na tyto kamery.


Natáčení filmu se odehrávalo na třech kontinentech, včetně amerických měst Pittsburgh, New York a Los Angeles a včetně dalších měst v Indii, v Anglii a ve Skotsku.


Film „Temný rytíř povstal“ produkovaly společnosti Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures. Film bude mít v českých kinech premiéru 26. července 2012 a distribuovat ho bude společnost Warner Bros. Pictures, člen skupiny Warner Bros. Entertainment.

 

Více nejen o tomto filmu se dozvíte také na facebookových stránkách http://www.facebook.com/Miluju.filmy

 

© 2011 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

 

Herní řád

 
internetové soutěže portálu TN.cz o vstupenky na film Temný rytíř povstal a PR předměty k filmu

__________________________________________________________________________________________

1.         Vyhlašovatelem soutěže o vstupenky na film Temný rytíř povstal a PR předměty k filmu (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost Warner Bros.Entertainment s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2.         Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku.
3.         Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo Warner Bros.Entertainment s.r.o., spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
4.         Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 22.07.2012 na internetových stránkách http://www.tn.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 26.07.2012 (včetně)
na e-mailovou adresu soutez@tn.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Temný rytíř“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště bude v případě výhry zveřejněna na internetových stránkách http://www.tn.cz.
5.         Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) soutěžní e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
6.         Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude vylosováno pět (5) výherců, z nichž každý získá dvě (2) vstupenky na film Temný rytíř povstal a PR předměty k filmu.  
7.         Jména výherců budou po skončení Soutěže zveřejněna na internetových stránkách http://www.tn.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
8.         Ceny budou výhercům zaslány na adresu bydliště, kterou uvedli v soutěžním e-mailu. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
9.         Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Ceny nemohou být směněny za hotovost a nevyplácí se za ně žádná náhrada. CET 21 si vyhrazuje právo v případě nepředvídaných okolností poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 6 náhradní cenu obdobného typu.
10.     Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Martina Vrňáková, PR koordinátor. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsoupovinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
11.     CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
12.     CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
13.     Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.tn.cz.
 
 
V Praze dne 28.06.2012                     
                                                          
__________________________________                      
Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií

 

 

tn.cz / TV Nova