Komu dáte hlas?

Hvězdná pěchota: Nejtrapnější zpěváci ze SuperStar (2. kolo)

Druhé kolo pěvecké soutěže SuperStar dodalo do kategorie hvězdná pěchota dalších šest „nadějí“. O zpěvácích se sice moc hovořit nedá, ale jejich vystoupení rozhodně stojí za shlédnutí. Tak dobrou zábavu!

Erik Hrotko


Šestnáctiletý věrný fanoušek Rytmuse působí na první pohled jako sebevědomý tvrďák.
 

Před porotou se Erik pokusil zazpívat oblíbenou skladbu svého idola, jenže moc mu to nevyšlo. Co by asi na jeho vystoupení řekl samotný Patrik Vrbovský alias Rytmus?

 

 

Jan Bajer
 

Dvaadvacetiletý zedník se raději věnuje beatboxu, a tak trochu i boxu. Když byl malý, hodně se pral, takže už Honza moc zubů nemá.
 


To ale v SuperStar není důležité. Důležitý je přece zpěv. Chce se stát SuperStar, aby měl kariéru a nezaostal, protože nechce zvadnout jako nezalitá květina. Doma mu fandí, aby neudělal ostudu.

 


 

Petr Koller
 

Vytrvalý vymetač talentových castingů z Bratislavy. Haberu obdivuje natolik, že o něm píše ve škole slohovky.
 

I do SuperStar přišel především proto, aby porotce pozdravil a předal mu přání k narozeninám. Dalším důvodem, proč se Peťo do soutěže přihlásil, je, že chce udělat boom do médií. Peťo, takhle se do médií rozhodně dostaneš!

 


 

 

Vendelín Brestovanský


Šestadvacetiletému doplňovači zboží se na SuperStar líbí to, že nejde o soutěž ve vaření, ale ve zpěvu.
 

Poslouchá metalovou muziku, a když se utrhne ze řetězu, tak je to vždycky show. Ano, Vendelíne, tohle show opravdu byla. Takhle zazpívanou Nirvanu totiž ještě nikdo nikdy neslyšel.

 


 

 

Celou hvězdnou pěchotu najdete ZDE

TN.cz