bude v pořádku?

Hrabě Martucci: Kdyby byla Iveta Bartošová u mě na zámku, budu ji krýt

Takto byla Iveta v Itálii šťastná s Martuccim
Zdroj: facebook.com

Do případu únosu nebo útěku Ivety Bartošové se vložil už také italský hrabě Domenico Martucci, který se zpěvačkou krátce chodil před Josefem Rychtářem. Martucci asi tuší, kde Iveta je, ale nikomu to nechce prozradit.

Domenico Martucci na svém facebookovém profilu zveřejnil rozsáhlou výpověď ohledně aktuální situace kolem Ivety Bartošové. Martucci je podle svého vyjádření v kontaktu s českou policií, Josefem Rychtářem a nepřímo asi i se samotnou zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Martucci tvrdí, že Iveta požádala o pomoc jeho rodiče a ti jí podle všeho vyhověli. Je tak pravděpodobné, že Iveta se zdržuje na Martucciho zámku v italském Garganu.

 

 

Jenže podle všeho si Martucciho rodiče dali podmínku, při jejímž splnění jsou ochotní zpěvačce pomoci. A tou podmínkou je to, že v době přítomnosti Ivety na zámku tam zároveň nebude právě Domenico Martucci. Sám Martucci to vysvětluje takto: "Můj otec mi poradil odjet pryč, abych nezažil znovu ten stres, jako před dvěma roky. Já už nejsem v Garganu tři dny a včera večer jsem dorazil do Prahy. Moje rodina mi neřekla nic o tom, jak Ivetě pomohli a já se na to ani neptám. Takže novináři mi laskavě můžou přestat volat," napsal Martucci na svém profilu.


 

Martucci také popsal, jak to bylo před dvěma lety, kdy mu Iveta "utekla" s Josefem Rychtářem. Oba muži si prý teď všechno vysvětlili a kvůli aktuální složité situaci zakopali válečnou sekeru a pomáhají si.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rychtář se řítí do Itálie! Schyluje se k antické tragédii?!

Macura zmizel z databáze hledaných, Bartošová ne. Je sama sobě nebezpečná?

Macura policii nevěří, přesto prosí: Zachraňte nás před Rychtářem, bojíme se, že nás najde!

 

 

 

 

Celý status Domenica Martucciho na jeho facebookovém profilu: 

tn.cz / hru