kauza léta

Novinky z Itálie: Rychtář překvapil, hodil Bartošovou přes palubu

Rychtář si hraje na Colomba
Zdroj: Martin Mithofer

Noční fotky z Itálie ještě ukazují, jak Josef Rychtář pátrá v Itálii po své přítelkyni, zpěvačce Ivetě Bartošové. Ta se ukrývá na neznámém místě se svým fanouškem Zdeňkem Macurou. Rychtář při pátrání vypadá jako legendární inspektor Colombo.

Iveta Bartošová a její samozvaný ochránce Zdeněk Macura se stále skrývají na neznámém místě v Itálii. Bartošová, když zjistila, že se do Itálie vypravil ji hledat také Josef Rychtář, tak se začala bát o svůj život. Rychtář jako inspektor Colombo pátrá po Ivetě. "On mě zabije," těmito slovy reagovala Bartošová na fakt, že na vlastní pěst se do pátrání pustil také Josef Rychtář a dorazil do Itálie.
 

Ze setkání s ním má Iveta Bartošová střídavě strach a střídavě ho vyžaduje. Nachází se ve stavu, kdy neví, zda chce být v Itálii na léčebném pobytu se Zdeňkem Macurou, nebo zda bude lepší se vrátit s Rychtářem do České republiky a svěřit se zde do péče lékařů.

JAK PODLE VÁS SKONČÍ ITALSKÝ PŘÍBĚH IVETY, PEPY, MACURY A HRABĚTE? NAPIŠTE NÁM TO NA ZPRAVY@NOVA.CZ. NEJLEPŠÍ PŘÍSPĚVEK OBDRŽÍ 500 KČ. DO PŘEDMĚTU ZPRÁVY NAPIŠTE "BARTOŠOVÁ" A NEZAPOMEŇTE UVÉST NA SEBE KONTAKT.

 

Každopádně po zpěvačce Ivetě Bartošové stále pátrá česká policie. Iveta a Macura jsou opakovaně vyzýváni, aby se dostavili na policejní stanici. Zatím tak neučinili.
 

GALERIE: Pátrání po Ivetě Bartošové

1
/
7
Zdroj: facebook.com
Rychtář v Itálii

 

MINUTU PO MINUTĚ: Jak prožívá Rychtář pátrání po Ivetě? Čtěte ZDE!
 

První foto z italského pobytu, je snímek, na kterém leží Iveta na pláži v plavkách naruby. Foto je zřejmě z pláže v Bibione. Na facebook ho umístil Macura. Pak Macura a Bartošová odjeli do Gargana. Tam jim měla pomohát rodina Domenica Martucciho. Potom měli odjet na ostrov Elba, ale nevyrazili tam. Macura vyzval Rychtáře, že mu Ivetu vrátí v Bologni. Ale tam nedorazili. Pak se měli Rychtář a Macura s Ivetou sejít na čerpací stanici za Bologní. Tam také nedorazili. Stručně se dá řící, že Iveta a Macura jezdí po pobřeží Itálie a Josef Rychtář je následuje.


 

Včera Josef Rychtář učinil překvapivé rozhodnutí: "Tady končím, nemá to smysl, vracím se nyní do Česka." Jaký bude další osud Ivety?
 


 

O TOM, JAK IVETA CESTUJE PO ITÁLII, ČTĚTE ZDE!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kauza Bartošová: Proč začala pít a co vede k alkoholismu stále více žen?

VÁŠ PŘÍBĚH: Agresivní žárlivec - nejhorší partner na světě
Můj partner se ke mně chová hnusně - co dělat?
Závislost na manželovi? Nejlepší cesta do pekla!
Jak poznáte, že je na vás partner závislý?

sta s přispěním Prásk.tv TN.cz