VIDEO: Nacisté na Měsíci. Hitlerovo UFO útočí

V Německu natáčejí film Iron Sky, který se má stát hitem. Jedná se o komedii s nacistickou symbolikou.

Je to prazvláštní smysl pro humor, který mají tvůrci sci-fi snímku Iron Sky z Německa a Finska. Biják má spatřit světlo světa v prosinci 2011. Děj filmu se odehrává převážně ve vesmíru. Na tom by nebylo nic podivného, kdyby v něm nehráli hlavní roli nacisté. Jaká je hlavní zápletka?

Na konci druhé světové války esesák Hans Kammler pomůže zoufalému Adolfu Hitlerovi. Nacistické vesmírné koráby vyvezou na Měsíc ty nejskalnější soukmenovce šíleného diktátora se směšným knírkem pod nosem. Tam nacisté založí základnu, která se vzdáleně podobá Berlínu v dobách nacistické hrůzovlády.

 Úkol mají jediný – vrátit se zpět na Zemi a znovu ovládnout svět. V roce 2018 měsíční nacisté posílili natolik, že plány na invazi na Zemi získají reálnou podobu.

V7 alias Hitlerovo UFO


Film je plný bizarních scén, ve kterém nechybějí vojáci na Měsíci. Pózují tam velmi podobně jako to dělali v březnu 1939, když Němci vstoupili do Prahy.

 

 

Taková nacistická měsíční stanice se zase nápadně podobá Hitlerovým plánům na přestavbu Berlína, který se měl podle jeho megalomanských vizí přejmenovat na Germanii.
 
Nechybí ani Hitlerovo UFO, neboli vesmírné stroje, které mají pomoci nacistům k vylodění na Zemi. Jmenují se V7, až nápadně se tak odkazují na tradici raket V1 a V2, které ve skutečnosti Hitlerovi vyhrát válku nepomohly.

 Je otázkou, zda film fanoušky sci-fi zaujme. Není vyloučené, že si v něm spíše najdou zálibu ti, kteří stále truchlí po muži, který rozpoutal utrpení desítek milionů lidí za druhé světové války.

ora TN.cz