Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2010 14:20

Komedie s Jennifer Lopezovou válcuje americká kina

Zdroj: YouTube.com

Nejnovější snímek s krásnou Jennifer Lopez je hitem amerických filmových fanoušků.

Nejnavštěvovanějším titulem v americké distribuci se stala v pátek romantická komedie Záložní plán, ve které ztvárnila hlavní ženskou roli Jennifer Lopezová. Informoval o tom v neděli server Variety.

Snímek, který pojednává o hledání ideálního partnera a o touze po dítěti, utržil 4,2 milionu dolarů. Režisér Alan Poul obsadil do hlavních rolí herečku a zpěvačku Jennifer Lopezovou a Alexe O'Loughlina. Komedie vstoupí do českých kin 17. června.

Na druhém místě skončil animovaný snímek Jak vycvičit draka, který se drží již několik týdnů na předních příčkách v návštěvnosti. Rodinný film vydělal v pátek 3,4 milionu dolarů. Jeho celosvětové tržby se aktuálně pohybují kolem 343 milionů dolarů. Děj vypovídá o malém chlapci, který si musí chytit a také vycvičit svého vlastního draka.

Třetí pozice patří komedii Date Night, ve které ztělesnili hlavní role herci Steve Carell a Tina Feyová. V centru příběhu je manželský pár, který žije stereotypním životem, ale během jednoho večera se dočká celé série nevšedních dobrodružství. Komedie Shawna Levyho utržila v pátek 3,3 milionu dolarů.

tn.cz / Mediafax
Reklama