Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.9. 2009 08:07

Komedie Ženy v pokušení slibuje lásku napříč generacemi

Komedie Ženy v pokušení
Zdroj: Oficiální zdroj

Komedie Ženy v pokušení slibuje příběh o peripetiích lásky a manželství. TV Nova je hlavním partnerem filmu.

Režisér Jiří Vejdělek, tvůrce divácky úspěšné filmové adaptace Vieweghova románu Účastníci zájezdu (nejnavštěvovanější film roku 2006) a kritikou ceněného filmu Václav, který v kinech vidělo přes 350 tisíc diváků, přichází s novým projektem – komedií Ženy v pokušení.


Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života.


Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa chlapem pořádným.


Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství, stále ještě existují. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.


V hlavních ženských rolích se objeví Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková a Veronika Kubařová. V těch mužských to budou Jiří Macháček, Roman Zach, Vojtěch Dyk. Natáčení filmu probíhá v září a říjnu v Praze a v okolí Jablonného v Podještědí. Premiéra je naplánována na 18. března 2010. Hlavním partnerem filmu je TV Nova.

TN.cz
Reklama