hvězda filmu

"Krakonoš" František Peterka (91) přežil zákeřný INFARKT

František Peterka
Zdroj: Mediafax

František Peterka (91) je nemocnici! Herec proslavený rolí Krakonoše ve známém večerníčku prodělal infarkt. Jeho stav je prý stabilizovaný. Informaci přinesl Prásk.tv

Podle informací porátlu Prásk.tv se hercův zdravotní stav zhoršil minulý týden, v současnosti se ze srdeční slabosti zotavuje v liberecké Léčebně dlouhodobě nemocných. "Já jsem nebyl schopný cokoliv říct. To byl děsný stav," řekl o srdeční příhodě Peterka.
 

Peterku zdravotní potíže provázejí řadu let. V roce 2001 jej totiž při procházce srazila nepozorná řidička, a rozdrtila mu obě nohy. "Prodělal jsem čtyři desíky operací a dodnes chodím o berlích. Kosti mi skládali po malinkatých kouscích," popisuje své prodělané útrapy.
 

Po nemocnicích a v liberecké LDN strávil řadu let. Když se jakž tak zotavil, na jedné z prvních procházek upadl a zlomil si nohu v krčku. Následoval další zdlouhavý pobyt v nemocnici. "Prosil jsem Boha, ať to ukončí, ale on mě nechal žít. Teď jsem rád," dodává známý herec. Více informací najdete na Prásk.tv.

TN.cz