Umělá krev prý vypadala jako džem

Kristen Stewart natáčela s krví režišéra

Sněhurka a lovec - 42
Zdroj: Oficiální zdroj
Kristen Stewart

Když se režisérovi filmu Sněhurka a lovec (2012) zdálo, že falešná krev vypadá při natáčení příliš uměle, rozhodl se použít svou vlastní. "Je to pravda. Ale v tom filmu je mnohem více potu a slz než kapek mé krve," prozradil Rupert Sanders pro televizi BBC. Ve filmu zazářila Kristen Stewart.

"Natáčeli jsme je ve velmi vysokém rozlišení a falešná krev prostě vypadala jako malinový džem. Tak jsme se zeptali, zda mají prasečí krev, na co mi řekli, že ta se už nepoužívá," popsal režisér situaci. Proto si podle zpravodajského serveru tvnoviny.sk nechal odebrat svou vlastní krev a natáčení mohlo pokračovat.


ČTĚTE TAKÉ:

Sienna Miller si musela mýt vlasy kečupem

 

Film je novým zpracováním příběhu Sněhurky, která v podání Kristen Stewart bojuje proti špatné královně Ravenně (Charlize Theron).

 

Krutá panovnice se dozví, že jedinou možností, jak zůstat u moci, je sníst srdce své nevlastní dcery Sněhurky.

 

Ta ale z domácího vězení uteče do Temného lesa a Ravenna přinutí lovce Erica (Chris Hemsworth), aby ji našel a následně zabil.

 

Podívejte se na fotky z natáčení: 

GALERIE: film Sněhurka a lovec

1
/
45
Zdroj: Oficiální zdroj
Sněhurka a lovec - 32

 

Lovec se nad mladou princeznou slituje a naučí ji umění boje. Tato dvojice se spolu s osmi trpaslíky a princem Williamem (Sam Claflin) pokusí zničit Sněhurky krutou macechu jednou provždy.

 

Roli Sněhurky ztvárnila Kristen Stewart. Tu můžete znát například z upíří ságy Stmívání, na kterou se můžete podívat ZDE.
 

tn.cz / tvnoviny.sk / kos