srovnávací fotky retro

Krok za krokem: Hrdinové seriálu se pořádně změnili!

Krok za krokem
Zdroj: oficiální zdroj

Seriál Krok za krokem zná každý. Stejně jako jejich hrdiny rodiny Lambertů a Fosterů. Oblíbencem snad všech se stal především Kouďák. Podívejte se, jak se Frank, Carol, Dana, Karen, Mark, J.T., Elle, Brendan a samozřejmě Cody změnili.

Krok za krokem už nás baví více než dvě desítky let a stále je velice oblíbený. Natáčel se dlouhých sedm let, od roku 1991 do roku 1998. Hvězdy seriálu se v průběhu natáčení pořádně změnili, ještě více se však proměnili v průběhu dalších let.
 

Někteří z herců už nejsou příliš vidět a některé byste vůbec nepoznali. Možná se však všech dočkáme v dalších pokračováních. Patrick Duffy by totiž rád natočil pokračování úspěšného seriálu. "Být hercem v seriáu Krok za krokem bylo úžasné. Všichni byli mojí rodinou. Myslím si, že dvouhodinový speciál o tom, kde jsou tyto lidé dnes byl velmi zábavný," prozradil před časem Patrick Duffy alias Frank pro magazín Hollywood Reporter.
 

Oblíbené hrdiny seriálu Kroku za krokem si můžete připomenout každý všední den v 16.30 na Nově.
 

Frank Lambert - Patrick Duffy

 

Patrick Duffy se proslavil především rolí Bobbyho Ewinga v seriálu Dallas. Když hrál Dallasu, měl ve smlouvě podmínku, že po jeho skončení mu bude nabídnuta role v dalším seriálu. Toužil po změně, proto byl osloven v roce 1991 jedním z autorů koncepce Kroku za krokem, kde si chtěl odpočinout od role právě Bobbyho.
 

Carol Fosterová - Suzanne Somers
 


 

Ovdovělou kosmetičku, která se na Jamaice zamilovala do rozvedeného stavitele Franka, hraje bývalá modelka Suzanne Somers. Herečka neměla lehký život, v dětství byla týraná, těsně po střední škole otěhotněla, vdala se, ale manželství vydrželo jen dva roky. Než se proslavila, byla dokonce zatčena za vypisování nekrytých šeků. Pak se jí ale začalo dařit, postupně dostávala menší role v seriálech, aby později zazářila v hlavní roli Kroku za krokem.
 

Dana Fosterová - Staci Keanan
 


 

Herečka ruského původu (její pravé jméno je Anastasia Sagorsky) se proslavila rolí Dany, kterou v seriálu Krok za krokem přezdíval její nevlastní bratr J.T. Štěkna. Před kamerou stála Staci už jako malé dítě. Její matka z ní totiž chtěla mít slavnou herečku, proto už od dětství chodila na castingy do reklam a seriálů. Jako jedna z mála z "Kroku za krokem" se stále věnuje herectví.
 

Karen Fosterová - Angela Watson
 


 

Angelu nejvíce proslavila právě role v seriálu Krok za krokem. Hrála tam půvabnou a naivní Karen. Kromě herectví se živila také modelingem. Po konci natáčení seriálu už ale příliš úspěchů neměla. V roce 2000 založila nadaci, která pomáhá dětským hercům a atletům starat se o jejich finance. Její rodiče totiž všechny peníze, které si seriálem vydělala, utratili.
 

Mark Foster - Christopher Castile
 


 

Šprt Mark si kromě seriálu Krok za krokem na začátku 90. let zahrál ještě ve filmech Beethoven a Beethoven 2 o nemotorném bernardýnu. Po skončení seriálu pověsil herectví na hřebík. V současnosti bydlí v kanadském Edmontonu a učí politické vědy na Biolské univerzitě.
 

J.T. Lambert - Brandon Call
 


 

Brandon si zahrál hned ve dvou známých seriálech. Kromě J. T. v Kroku za krokem, hrál i v první sérii Pobřežní hlídky Hobieho Buchannona (syna Mitche Buchannona, kterého hrál David Hasselhoff). Během natáčení seriálu Krok za krokem byl dokonce postřelen, ale nic vážnějšího se mu nestalo. Podobně jako další z jeho kolegů i on pověsil hraní po skončení seriálu na hřebík a nyní ve Vistě v Kalifornii provozuje benzinku a myčku.
 

Al Lambertová - Christine Lakin
 


 

Christine Lakin alias Al, která se snad ze všech hlavních postav v průběhu natáčení nejvíce proměnila, se jako jedna z mála stále věnuje herectví. Objevuje se ale spíše v méně známých seriálech a filmech.
 

Brandon Lambert - Josh Byrne
 


 

Josh Byrne představitel Brandona prakticky zmizel stejně jako jeho role v seriálu. Brandon už se neobjevil v poslední seriálu Kroku za krokem a producenti nikdy nevysvětlili proč. Stydlín z Lambertovic rodiny se příliš neobjevuje a příliš se o něm neví. Čas od času se objeví na nějaké historické akci, kde je oblečen do středověkého oblečení jako na fotce níže.
 

Cody - Sascha Mitchell
 


 

Mitchell svoji kariéru odstartoval v seriálu Dallas, kde hrál nemanželského syna J. R. Ewinga. Získal černý pás v taekwondu a byl šampionem v kickboxu, čehož využil ve filmu Kickboxer, kde převzal roli po Jean-Claude Van Dammovi. Zajímavostí je, že byl modelem pro Calvina Kleina. Sascha se na rozdíl od jiných stále věnuje herectví a objevil se v několika méně známých seriálech.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drsný osud hvězd Kroku za krokem: Duffymu popravili rodiče

Panečku: Z velkohubé Al z Krok za krokem je sexy kočka

To budete koukat! Známe 10 tajemství seriálu Krok za krokem

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hmr / mis TN.cz