Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.1. 2010 12:26

Mádl s Kotkem i Stahovák v ANNO 2009. HLASUJTE

Zdroj: TV Nova

Máte rádi Stahovák s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem? Podpořte je v anketě ANNO 2009.

Zaznamená Stahovák jako nový pořad úspěch v anketě ANNO 2009? Nebo si pro ocenění přijde Vojta Kotek či Jirka Mádl? Stane se Stahovák dokonce pořadem loňského roku? Záleží jen na vás.
 

V anketě ANNO 2009 můžete hlasovat pro moderátora Vojtu Kotka, Jiřího Mádla nebo celý pořad Stahovák. Více o možnostech hlasování najdete ZDE. Všichni hlasující budou slosováni a dva šťastlivci zažijí báječnou dovolenou v USA.

 
V roce 2009 představila televize Nova nový pořad s názvem Stahovák. Jeho moderátoři Vojta Kotek a Jiří Mádl divákům nabízejí různá kuriózní videa ze světa internetu. Do pořadu se mohou aktivně zapojit i samotní diváci. A to hned několika způsoby.

Stahovák
Zdroj: TV Nova Jiří Mádl moderuje pořad Stahovák.

Pokud na internetu najdete nějaké zajímavé video, které by se podle vašeho názoru mělo objevit ve Stahováku, můžete na něj autory pořadu upozornit. Pokud se sami chcete do vysílání zapojit, neváhejte, natočte vlastní zábavné video, vystavte ho na internet a upozorněte na něj autory.

 
Pokud se rozhodnete podpořit Stahovák, Jiřího Mádla nebo Vojtu Kotka v anketě ANNO 2009, ZDE najdete hlasovací formulář.

hru tn.cz / TV Nova
Reklama