je zpěvačka v pořádku?

Maminka Ivety: Bojím se, aby to její tělo zvládlo. A stojím za Rychtářem!

Maminka Ivety Bartošové má o svou dceru strach
Zdroj: isifa.com/blesk

Iveta Bartošová je se svým zachráncem (nebo únoscem - těžko říct) Zdeňkem Macurou pravděpodobně v Itálii. Lidé si dělají starosti o její zdravotní stav, nejvíce však jistě trpí Ivetina maminka Svatava Bartošová.

"Nemůžu vůbec spát," přiznala matka zpěvačky v rozhovoru pro TV Barrandov. "Já opravdu nic nevím, jen to, co se dočtu z novin. Ona ho chválila, že doma všechno dělá, že je perfektní, tak já nevím," zoufá si Ivetině maminka. "Oni vždycky mlžili, neřekli pravdu, tak já opravdu nevím," pokračuje maminka. "Ona je už třicet let z baráku, tak já nevím. Ona je úplně jiná než bývala. To bylo děcko hodné, klidné," potvrzuje změnu Ivety Bartošové její maminka.

 

Audio z celého rozhovoru najdete v 19:30 na webu prask.tv.

 

 

Ivetina maminka je ze zmizení své dcery zcela zoufalá. "Pořád mluvím s policií, všichni se na ní ptají, ale nevím nic. Celá se z toho třesu. Jsem zoufalá," řekla Svatava Bartošová deníku Blesk. A potvrdila, že je v kontaktu s Josefem Rychtářem. "On se opravdu snaží přijít na to, kde Ivetka je. A hlavně jí chce pomoct. Stojím za ním," říká Ivetina maminka.

 

 

Paní Bartošovou velmi vyděsil rozhovor, ve kterém mluvila její dcera s Josefem Rychtářem. "Když jsem slyšela ten rozhovor s Rychtářem a v jakém byla hrozném stavu, tak jsem z toho úplně hotová. Bojím se, aby to její tělo zvládlo," řekla Svatava Bartošová deníku Blesk a kvůli zoufalému stavu své dcery.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Bartošové expartner Martucci: Všechno, co ví o Ivetě v Itálii, napsal na svůj Facebook. Podívejte se!

Rychtář se řítí do Itálie! Schyluje se k antické tragédii?!

Jaká je denní dávka alkoholu, která neuškodí? Máme vzorec, spočítejte si to

tn.cz / hru