MEGASERIÁL Zapomenuti na Nově: Slatera dabuje Vetchý

Americký kriminální seriál Zapomenuti s Christianem Slaterem v hlavní roli nasadí televize Nova v létě do svého vysílání.

Diváci seriál uvidí od 24. června vždy v úterý a ve čtvrtek od 21:10. Hlavnímu hrdinovi seriálu Alexi Donovanovi (Christian Slater), v českém znění propůjčil hlas herec Ondřej Vetchý. "Měl jsem tu čest dabovat Christiana Slatera již ve dvou filmech. Je to velmi dobrý herec, který vždy odvádí kvalitní práci. Je to pro mě pocta a doufám, že mu to nezkazím," uvedl Ondřej Vetchý.

Americký kriminální seriál Zapomenuti v originálním názvu The Forgotten přibližuje životy nadšených amatérů, kteří pracují na případech vražd, u nichž se policii nepodařilo identifikovat oběti a vyšetřování již vzdala. Cílem této skupiny je zjistit identitu zavražděného a dopadnout vraha.

Tým nadšenců vede Alex Donovan, bývalý detektiv, který policejní složky opustil po zmizení své vlastní dcery. Donovan využívá schopností a dovedností bývalého vyšetřovatele a jako mozaiku skládá střípky případů a rekonstruuje životy mrtvých podle způsobu jejich smrti.

Christiana Slatera si diváci například mohou pamatovat z filmů Jméno růže, Interview s upírem, Operace: Zlomený šíp, Povodeň či Postel plná růží.

Ke členům týmu Alexe Donovana dále patří Candace Butlerová, sebevědomá a tvrdohlavá mladá žena, která se snaží rozbít nudu všedního zaměstnání prací v týmu dobrovolných vyšetřovatelů. Lindsey Drakeová, středoškolská učitelka, svou účast v týmu bere jako pokání za zločin, který spáchal její muž. Walter Bailey, vzorný zaměstnanec telefonické společnosti, jehož přílišné zapálení pro věc občas komplikuje samotné vyšetřování. Tyler Davies, který předčasně zanechal studia medicíny a do týmu vstoupil, aby uspokojil naléhavou potřebu pomáhat druhým. Grace Russellová, profesionální kriminalistka a důležitý spojenec přímo na policejním oddělení.

V pozdějších dílech seriálu se objeví vlivná odpůrkyně amatérského týmu vyšetřovatelů Maxine Denverová, která však záhy mění svůj názor, když se tým pouští do případu, jež se přímo dotýká jejího osobního života.

TV Nova