Tajemství moderátora

Michal Hrdlička promluvil o svatbě s Lucií Borhyovou! Víme vše!

Michal Hrdlička
Zdroj: TV Nova

Moderátor Sportovních novin a komentátor Michal Hrdlička prozradil nejen, jak to má s Lucií Borhyovou a jejich dceruškou Lindou, ale i to, co by si chtěl v životě ještě vyzkoušet, i co ho trápí.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička - to je pár, u kterého všichni s napětím očekávají, že brzy svou lásku stvrdí pohádkovou svatbou. A to i vzhledem k tomu, že se jim letos narodila krásná holčička.

 

"Svatba určitě bude," svěřil se moderátor v pořadu Volejte Novu. Že je Lucie ta pravá pochopil, když se pořádně poznali a zjistili, že mají mnoho společného. Teď je pojí i krásná dcera. "Když se na mě Linduška usměje, tak jsem vyřízený. Snažím se jí věnovat co nejvíc," říká Hrdlička.

 

Dokonce se pochlubil, že už se dceři klubou první zoubky, a že je objevil právě on. I když ho otcovství činí šťastným, má ještě i kariérní sny. "Chtěl bych zkusit odmoderovat větší společenskou událost," svěřil se moderátor.

 

 

Michal Hrdlička ale odpověděl i na otázku, co ho v životě nejvíc ranilo. "Nejvíce mě zasáhla ztráta nejbližšího člověka, letos mi zemřel děda, který byl můj obrovský fanoušek," dodal moderátor posmutněle. Celý rozhovor si můžete pustit na NOVAPLUS zde.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lucie Borhyová ukázala nové fotky s rozkošnou Linduškou

Lucie Borhyová o tchyni. Jaké mají vztahy?

Související témata:
pet TN.cz