Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Hvězda Dawsonova světa ukázala vše

Michelle Williams je v novém filmu úplně nahá! GALERIE

Blond herečka Michelle Williams, která byla nominovaná na Oscara za roli Marilyn Monroe, se v nové komedii svlékla úplně do naha.

Michelle Williams v novém filmu ukáže vše. Jednatřicetiletá hvězda teenagerského seriálu Dawsonův svět (1998) nebo životopisného snímku Můj týden s Marilyn (2011) si zahrála v ulítlé komedii Take This Waltz.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Poznáte syna slavné herečky, které s péčí o dítě pomáhá pitbull?


Michelle hraje vdanou ženu Margot , která si začne románek se sousedem odvedle. Nakonec si ale nebude umět vybrat mezi vášnivou láskou a věrným manželem, kterého si zahrál sympatický Luke Kirby.


Williams má ve filmu několik odvážných scén, ve kterých odhalí nahé tělo i "chlupaté kalhotky", píše server tvnoviny.sk.  Kromě erotických scén s milencem absolvovala máma pětileté dcerky Matyldy i natáčení v ženských sprchách.


Podívejte se na fotky nahé herečky:


Michelle byla do roku 2007 partnerkou herce Heatha Ledgera a spolu si zahráli v kontroverzním filmu Zkrocená hora (2005). Ledger ale v roce 2008 náhle zemřel. Současným přítelem herečky je herec Jason Segel. Herečku můžete znát i z filmu Země hojnosti. Na drama z roku 2004 se můžete podívat ZDE.
 

tn.cz / tvnoviny.sk / kos