Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nahý Channing Tatum vpadl ke kolegovi na večírek

Nový hollywoodský idol Channing Tatum (31) si během víkendové pijatyky s kamarády vystřelil z komika Marlona Wayanse (39). Společně se svlékli a vloupali se na kolegův večírek.

Pět přátel si podle serveru FemaleFirst zrovna dávalo dělat tetování, když Tatuma, bývalého striptéra, napadlo, že jsou velmi blízko domu jeho oblíbeného komika a mohli by ho zajít navštívit. Odvahu stoupající hollywoodské hvězdě a přátelům dodal alkohol, tak přelezli bránu, shodili šaty a vrazili do domu.
 

"Prostě jsme podnikli invazi do domu Marlona Wayanse, čtyři bílí kluci a jeden Portorikánec, všichni více méně nazí. V domě byla spousta lidí, popíjeli a bavili se. Ale Marlon, a to je na tom to nejpodivnější, hrál se svým bratrancem šachy. Vtrhli jsme tam zadními dveřmi a Marlon byl jediný, který vyskočil tak nějak do bojového postoje. Jeho bratranec popadl polštář....

 

Na Channinga Tatuma ve filmu Milý Johne se můžete podívat ZDE
 

Pak uviděl, že jsem to já, a začal bratranci nadávat. Říkal mu: ´Polštář? To nemyslíš vážně! Cos chtěl dělat s polštářem? Ty snad ani nejsi můj příbuzný´," zavzpomínal Tatum se smíchem na bujný víkend.

 


 

Krasavec Tatum, který se živil jako striptér, model a tanečník,  se kromě hraní ve filmech věnuje i produkci a prý se chystá i režírovat. Hrál kupříkladu ve snímcích Let´s Dance, které rozjely jeho hereckou kariéru, ve filmu Milý Johne či G.I. Joe.


 

hel tn.cz / Korzo